मोडल परी तामाङको पोर्न भिडियो भाइरल, यसरी गुहारिन् प्रहरी


२३ बैशाख २०७५, आईतवार
pari tamang

काठमाडौं, २३ बैसाख । आफूलाई मोडल बताउने परी तामाङको पोर्न भिडियो सार्वजनिक भाइरल बन्न थालेको छ । विभिन्न युट्युव च्यानलमा आफूलाई मोडल भएको दाबी गर्दै आएकी तामाङको पोर्न भिडियो विश्व चर्चित पोर्न साइट ‘पोर्न हब’ ले आफ्नो साइटमा राखेको छ ।pari tamang

नेपाली पोर्नस्टार भन्दै परी तामाङको भिडियो भाइरल हुन थालेपछि मोडल परी महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाका टेकुमा उजुरी दिन पुगेकी छिन् । ‘पोर्नहब’ सहित अन्य पोर्न साइटले समेत उनको भिडियोलाई राख्न थालेका छन् ।
पोर्न भिडियो सार्वजनिक भए लगतै परीले केही युट्युव च्यानलमार्फत आफू र प्रेमीबीचको सम्बन्ध रहेको बताउँदै उनले माफी समेत मागेकी छन् ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७