संसद खुलाउन प्रधानमन्त्रीको पहल : बालुवाटारमा तीन दलको बैठक (तस्वीरहरु)


२३ श्रावण २०८०, मंगलवार
35 Shares
3 Party miting 2 scaled
तस्वीरहरु : प्रदीपराज वन्त

काठमाडौँ । शीर्ष तीन दलको बैठक प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा सुरू भएको छ । संसद् सुचारू गर्नका लागि प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटार तीन दलको बैठक सुरू भएको हो । अवरुद्ध संसद् बैठक सञ्चालन गर्न प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले निरन्तर पहल गरिरहेका छन् ।

3 Party miting 1

यस क्रममा अहिले पनि प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटार तीन दलको बैठक बसिरहेको छ । बैठकमा प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’, सभामुख देवराज घिमिरे, नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा, नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसहित तीन दलका प्रमुख सचेतकहरू उपस्थित छन् । सुनकाण्ड अनुसन्धानका लागि उच्च स्तरीय छानबिन समिति बनाउन माग गर्दै प्रमुख प्रतिपक्ष नेकपा एमालेले हरेक प्रतिनिधि सभा बैठकमा अवरोध गरिरहेको छ ।

3 Party miting 2 1
3 Party miting 3
3 Party miting 4

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७