नेम्वाङको जेठो छोरा पनि बेलायतबाट आइपुगे, च्यासल पुगेर हेरे दुबै छोराले बुबाको अनुहार (तस्वीरहरु)


२७ भाद्र २०८०, बुधबार
subash nembang 2

काठमाडौं । नेकपा एमालेका उपाधयक्ष तथा संविधानसभा अध्यक्ष सुवासचन्द्र नेम्वाङका जेठा छोरा मिङ्सो नेम्वाङ पनि काठमाडौं पुगेका छन् ।

बेलायत (युके) मा सपरिवार रहेका उनी बुबाको निधनपछि आज (बुधबार) काठमाडौं आएका हुन् । अष्ट्रेलियामा रहेका कान्छा छोरा सुहाङ नेम्वाङ पनि काठमाडौं पुगिसकेका छन् । दुवै छोराहरूले च्यासस्थित एमाले पार्टी कार्यालय पुगेर बुबालाई श्रद्धाञ्जली दिएका छन् । नेम्वाङका दुई छोरी भने घरमै रहेका छन् ।

आज दिउँसो नेम्वाङको शव पार्टी कार्यालय च्यासलबाट घर लगिने भएको छ । नेम्वाङको भोलि (बिहीबार) नेम्वाङको अन्त्येष्टि गरिने छ । सरकारले राजकीय सम्मानका साथ अन्त्येष्टि गर्ने र सार्वजनिक बिदा दिने निर्णय गरेको छ । सोमबार राति १ बजे बालुवाटारस्थित आफ्नै निवासको शौचालयमा बेहोस भएर ढलेका नेम्वाङलाई तत्काल त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्ज पुर्‍याइए पनि चिकित्सकले मृत घोषणा गरेका थिए । उनको निधन हृदयाघातबाट भएको हो ।

mik 1
mik
mik 2
subash nembang 1
subash nembang 1
subash nembang 3
subash nembang 4
subash nembang 5
subash nembang 6

subash nembang 7
Subash 1

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७