१९औँ एसियाली खेलकुद : नेपालको पब्जी टोली दोस्रो चरणमा


११ आश्विन २०८०, बिहीबार
DRS PUBG team Nepal
फाइल फोटो

हाङझाउ (चीन) । १९ औं एसियाली खेलकुद, २०२२ अन्तर्गत ई स्पोर्टस् विधामा सब्जी मोबाइलको पिस एलिट प्रतिस्पर्धामा नेपाली टोली दोस्रो चरणमा पुगेको छ । हाङझाउ स्पोर्टस् सेन्टरमा आज भएको समूह ‘सी’ को पहिलो चरणमा नेपाल दोस्रो स्थान हासिल गर्दै दोस्रो चरणमा प्रवेश गर्न सफल भएको हो ।

नेपाल सम्मिलित समूह सी मा मङ्गोलिया, दक्षिण कोरिया र भियतनाम रहेका छन् । दक्षिण कोरिया उक्त समूको शीर्ष स्थामा तथा नेपाल दोस्रो स्थानमा रह्यो । सब्जी स्पर्धामा नेपालको ५२ मिनेट २० दशमलव २८ सेकेण्ड तथा दक्षिण कोरियाको ४७ मिनेट २८ दशमलव ४६ सेकेण्डको समय रहेको थियो। योसँगै नेपाल क्वाटर फाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

सब्जीमा सहभागी टोलीलाई चार समूहमा विभाजन गरिएको छ । नेपालले दोस्रो चरणमा शुक्रबार प्रतिस्पर्धा गर्नेछ । दोस्रो चरणबाट उत्कृष्ट आठ टोली तेस्रो चरणमा प्रवेश गर्ने छन्। यसअघि समूह ‘ए’ बाट हङकङ, समूह ‘बी’ बाट चाइनिज ताइपेई तथा समूह ‘डी’ बाट इन्डोनेसिया दोस्रो चरणमा प्रवेश गरिसकेका छन् ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७