कृष्णभीरमा मृत्त भेटिए कलाकार प्रकाश ढकाल


४ मंसिर २०८०, सोमबार
prakash dhakal

काठमाडौं । कलाकार प्रकाश ढकाल कृष्णभीरमा मृत फेला परेका छन् । धादिङको बेनिघाट–रोराङ गाउँपालिका–७ स्थित कृष्णभीरमा आइतबार साँझ ढकालको शव क्षतविक्षत अवस्थामा फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।
त्रिशुलीमा र्‍याफ्टिङ गर्नेहरूले खोँचमा शव देखेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए ।

शव सोमबार निकालिएको धादिङका एसपी गौतम मिश्रले जानकारी दिए । स्याङ्जाको चापाकोट नगरपालिका–७ घर भएका ढकाल स्याङ्जाबाट गत शुक्रबार तिहार मानेर काठमाडौँ फर्किदै थिए । हाल काठमाडौँमा बस्ने गरेका उनी काठमाडौँ आइनपुग्दै बेपत्ता भएपछि खोजीका लागि आफन्तले प्रहरीमा निवेदनसमेत दिएका थिए ।

उनको शरीरमा चोट देखिएको छ । मोबाइल पनि उनको साथमै फेला परेको र थप अनुसन्धान भइहेको प्रहरीले जनाएको छ । शव पोस्टमार्टमका लागि त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्ज ल्याइँदै छ । लोकदोहोरी प्रतिष्ठान शाखा यूएईको पूर्व सहसचिव समेत रहेका ढकालले डेढ दर्जनभन्दा बढी म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरेका छन् । पछिल्लो सयम ढकाल लालीगुराँस अनलाइनमा रंग पत्रकारका रूपमा कार्यरत थिए ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७