सुनै सुनले सजिएकी बेहुलीसँग बलिउड अभिनेता रणदीप हुड्डाको पोज ‘भाइरल’


१४ मंसिर २०८०, बिहीबार
hudda2023 11 30 09 11 36

मुम्बई । किक, मर्डर ३, हाइवे, एक्स्ट्रेक्सन र सरबजीत जस्ता फिल्ममा काम गरिसकेका अभिनेता रणदीप हुड्डाले बिवाह गरेका छन् ।

hudda jpg 2

योसँगै विवाहका धेरै तस्विर र भिडियो सामाजिक सञ्जालमा चर्चाको विषय बनेका छन् । तर अहिले अभिनेता आफैंले सामाजिक सञ्जालमा विवाहको तस्बिर सेयर गरेका छन्, जसलाई फ्यानबाट मात्र नभई सेलिब्रेटीबाट पनि माया मिलिरहेको छ । यति मात्र होइन, बिहेको चौथो तस्बिरको पनि फ्यानहरुले तारिफ गरिरहेका छन् ।

hudda jpg 3

रणदीप हुड्डाले लिन लैशरामसँगको विवाहको तस्विर इन्स्टाग्राममा पोस्ट गरेका छन् । रणदीप हुड्डाले बुधबार राति इम्फालमा विवाह समारोहको केही घण्टापछि तस्बिरहरू साझा गरे। तस्बिरमा जोडीलाई परम्परागत मणिपुरी पोशाक लगाएको देख्न सकिन्छ । रणदीप हुड्डा सेतो कुर्तामा देख्न सकिन्छ र दुलही लिनले उनको विवाहको पोशाकमा सुनका गहना लगाएको देख्न सकिन्छ ।

hudda jpg 1

यसअघि, नयाँ दुलही लिनले आफ्नो इन्स्टाग्राम स्टोरीहरूमा साथीहरू र परिवारले साझा गरेका अन्य विवाह संस्कार र उत्सवका तस्बिरहरू पनि साझा गरेकी थिइन् । रणदीपले नोभेम्बर २९ मा इम्फालको लिन लैशरामसँग आफ्नो विवाहको घोषणा इन्स्टाग्राम पोस्टमार्फत गरेका थिए । मुम्बईमा हुने रिसेप्शनको बारेमा पनि पोस्टमा जानकारी दिइएको छ । उल्लेखनीय छ कि लिन मणिपुरकी मोडल, अभिनेत्री र व्यवसायी हुन् ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७