शाहरूख खानकी श्रीमतीले खोलिन मुम्बइमा रेष्टुरेन्ट


२ फाल्गुन २०८०, बुधबार
Gauri Khan

मुम्बइ : शाहरुख खानकी पत्नी गौरी खान फिल्म निर्माता, उत्कृष्ट इन्टेरियर र फेसन डिजाइनर हुन्। 

कपडाका साथसाथै उनले धेरै ठूला व्यक्तित्वको घर पनि डिजाइन गरेकी छिन् । गौरी खानको पनि धेरै सम्पत्ति छ । अब उनको सम्पत्ति अझै बढ्ने देखिएको छ । 

वास्तवमा गौरी खानले मुम्बईमा आफ्नो पहिलो रेस्टुरेन्ट खोलेकी छिन् । यति मात्र होइन, उनको नयाँ रेष्टुरेन्टको काम पनि सार्वजनिक भएको छ । गौरी खानको रेस्टुरेन्टको नाम ‘तोरी’ हो । यो रेस्टुरेन्ट सर्वसाधारणका लागि खुला गरिएको छ ।

यो रेस्टुरेन्टको लागि गौरी खानको पहिलो डिजाइन उद्यम हुन सक्छ तर उनी के गरिरहेकी छिन् भन्ने थाहा छ। उनलाई थाहा छ यो सार्वजनिक स्थान हो र त्यसैले यसलाई सजिलो सम्भार गर्न आवश्यक छ। उनलाई यो पनि थाहा छ कि भव्य हुनु र ओभर द टप हुनु बीचको पातलो रेखा छ र यसलाई पार गर्ने उनको कुनै मनसाय छैन।

‘मैले क्लासिक दृष्टिकोण लिएको छु। डिजाइन प्रायः धेरै विचित्र र ओटीटी हुन सक्छ र त्यसपछि यसले भोजन अनुभव बृद्धि गर्न काम गर्दैन, तर यसबाट विचलित हुन्छ,’ गौरी खानले भनेकी छिन ।

गौरी खानले पति शाहरुख खानसँग मिलेर सन् २००२ मा रेड चिलीज इन्टरटेनमेन्ट नामको प्रोडक्सन हाउस खोलिन् । यस बाहेक इन्टेरियर डिजाइनरको रूपमा गौरी खानले मुकेश अम्बानी, रोबर्टो काभल्ली र राल्फ लरेन जस्ता सेलिब्रेटीहरूको घर डिजाइन गरेकी छिन्। 

गौरी खानको नाम फर्च्युन म्यागजिनको ५० शक्तिशाली महिलाको सूचीमा परेको छ । जसको धेरै चर्चा भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७