विद्यार्थी नेताद्धारा सहयोग


२० जेष्ठ २०७५, आईतवार
0 Shares
student leaders

कास्की, २० जेठ । नेपाल विद्यार्थी संघ पोखरा बिश्वबिद्यालयका विद्यार्थी नेता डिफान भुजेलले विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामाग्री सहयोग गरेका छन् । उनले आफनो जन्मदिनको अवसरमा त्रिभुवन शान्ती माविमा कक्षा नर्सरी देखि कक्षा ६ सम्मका विद्यार्थीहरुलाई सैक्षीक सामग्रीहरु तथा चक्लेट बितरण गरेका हुन् ।student leaders

यस्तै उनले पोखराको महत्गौडामा भएको बृद्दाआश्रममा पुगेर त्यहाका वृद्ध वृदा हरुलाइ फलफूल बितरण गरे । उक्त कार्यक्रम नेविसंघका विद्यार्थी नेता फिरोज सुवेदी, राजेन्द्र बराल सदिच्छा तिवारी बिकास रानाभाट, सुबास खड्का र राजन पोख्रेल लगायतका विद्यार्थी नेताको उपस्तिथी थियो ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७