प्रहरीले नयाँ बसपार्कबाट पक्रियो, नक्कली प्रहरी र तीन युवती


२० जेष्ठ २०७५, आईतवार
7 Shares
pakrau 1

काठमाडौं, २० जेठ । महानगरीय प्रहरी प्रभाग नयाँ बसपार्कले नक्कली प्रहरीदेखि अश्लिल गतिविधिमा संलग्न रहेका व्यक्तिलाई पक्राउ गरेको छ । विभिन्न अपराधिक गतिविधिमा संलग्न रहेको आरोपमा ८ जनालाई पक्राउ गरी कार्बाही अघि बढाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।pakrau 1

जेठ १३ गते सादा पोसाकमा हिंड्ने घुमुवा प्रहरी हुँ भन्दै मित्रनगरका होटलमा पैसा मागिरहेका एक युवकलाई पक्राउ गरेको थियो । यस्तै १७ गते अश्लिल गतिविधिमा संलग्न ३ जना युवतीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो । सडकमा बसेर अश्लिल बोल्दै सर्वसाधरणलाई असर पु¥याएको आरोपमा तीन युवतीलाई पक्राउ गरी कार्बाहीका लागि महाराजगञ्ज वृत्त पठाइएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७