के गर्दैछन् ‘भिआईपी’ कैदी ?


२१ जेष्ठ २०७५, सोमबार
0 Shares
jail

काठमाडाैं, २१ जेठ । डिल्लीबजार कारागारमा पुर्वप्रहरी महानीरिक्षक ओमविक्रम राणा, प्रतिनिधिसभामा कैलालीबाट निर्वाचित रेशम चौधरी, प्रदेशसभामा मनाङबाट निर्वाचित दीपक मनाङे, काभ्रेबाट प्रदेशसभाका लागि उम्मेदवार भएका गणेश लामा, पत्नीको हत्या गरेर सर्वस्वसहित जन्मकैद फैसला भएका सशस्त्र प्रहरीका पुर्वडिआईजी रञ्जन कोइरालालगायत कैद सामाजिक र सुविधाभोगी जीवन बिताईरहेका यी सबै पुर्व भिआईपी हुन् ।आजको नागरिक दैनिकमा यो खबर छ ।jail

सुडान घोटाला काण्डमा दोषी ठहर भई दुइ बर्ष कैद र ५० हजार रुपैयाँ जरिवाना सुनाईएका पुर्वआईजिपी राणा झन्डै एक बर्षदेखि जेलमा छन् । कारागारको क ब्लकमा रहेका उनी अधिकांश समय टेलिभिजन हेरेर विताउँछन् । सशस्त्रका पुर्वडिआईजी रञ्जन जेलमा पनि सन्की ब्यबहार देखाउँछन् ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

घरमा जस्तै रबाफिलो शैली देखाउँछन् दीपक मनाङे ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७