बिराट कोहली भए छोराका बाउ, अनुष्काले जन्माइन् दोस्रो सन्तान


९ फाल्गुन २०८०, बुधबार
birat kohali

मुम्बइ । बलिउड अभिनेत्री अनुष्का शर्मा र क्रिकेटर विराट कोहलीले छोरालाई जन्म दिएका छन् । मंगलबार साँझ अनुष्काले आफ्नो सामाजिक सञ्जाल इन्स्टाग्राममार्फत छोरा अकायको जन्म भएको घोषणा गरेकी थिइन् । अनुष्काले इन्स्टाग्राममा एक नोट शेयर गरेकी छिन्, जसमा फेब्रुअरी १५ मा सो बच्चाको जन्म भएको खुलासा गरिएको छ ।

उनको नोटमा लेखिएको थियो, ‘प्रचुर खुशी र हाम्रो मायाले भरिएको हृदयका साथ, हामी सबैलाई यो जानकारी गराउन पाउँदा खुशी छौं कि फेब्रुअरी १५ मा हामीले हाम्रो बच्चा अकाय र वामिकाको सानो भाइलाई यस संसारमा स्वागत ग¥यौं । हामी हाम्रो जीवनको यो सुन्दर समयमा तपाईंको आशीर्वाद र शुभकामना चाहन्छौं । हामी तपाईंलाई यस समयमा हाम्रो गोपनीयताको सम्मान गर्न अनुरोध गर्दछौं । प्रेम र कृतज्ञता, विराट र अनुष्का ।’

वलिउडका हस्तीहरू रणवीर सिंह, वाणी कपूर र अन्य धेरै सेलिब्रेटीहरूले पोस्टको कमेन्ट सेक्सनमा नयाँ अभिभावकलाई बधाई दिएका छन् । विराट कोहली र अनुष्का शर्माले आफ्नो गर्भावस्थाको खबर गोप्य राखेका छन् । पहिलो पटकको विपरीत दम्पतीले आफ्नो आनन्द घोषणा गर्न पर्खिरहेका थिए । दम्पतीले जनवरी २०२१ मा छोरी वामिकालाई स्वागत गरेका थिए । विराट र अनुष्काले धेरै वर्ष एक अर्कालाई डेट गरेपछि २०१७ मा विवाह गरेका हुन् ।

Capture.JPG 1931

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७