मोदीले गरे यामीको फिल्म ‘आर्टिकल ३७०’ को तारिफ, ९९ रूपैयाँमा नै हेर्न पाइने


९ फाल्गुन २०८०, बुधबार
Capture.JPG 1930

मुम्बइ । बलिउड अभिनेत्री यामी गौतम यतिबेला आफ्नो आगामी फिल्म ‘आर्टिकल ३७०’ लाई लिएर चर्चामा छिन् । नायिकाको यो फिल्मलाई लिएर आम मानिसले मात्र होइन, ठूला व्यक्तित्वहरुले पनि चर्चा परिचर्चा गरिरहेका छन् ।

यसैबीच, भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले पनि यो फिल्मको उल्लेख गरेका छन् । हो, वास्तवमा अहिले प्रधानमन्त्री मोदी जम्मूमा छन् । प्रधानमन्त्री मोदी चुनावी प्रचारका लागि यहाँ पुगेका हुन् । यसै क्रममा उनले आफ्नो चुनावी भाषणमा यामी गौतमको आगामी फिल्मको उल्लेख गरेका हुन । यस क्रममा उनले फिल्मको बारेमा कुरा गर्दै धेरै महत्त्वपूर्ण र महत्वपूर्ण कुराहरू भनेको भारतीय सञ्चारमाध्यमले उल्लेख गरेका छन् ।

यस क्रममा पीएम मोदीले जम्मू कश्मीरबाट धारा ३७० हटाउने आफ्नो निर्णयको बारेमा कुरा गरे र यसको प्रशंसा पनि गरेका थिए, सोही क्रममा मोदीले पनि सो फिल्मको उल्लेख गरेका हुन् । उनले अब धारा ३७० मा आधारित भएर ‘आर्टिकल ३७०’ चलचित्र आउन लागेको बताए । ‘फिल्म कस्तो छ ? मलाई थाहा छैन। हिजो मात्र मैले टिभीमा फिल्मको बारेमा हेरेँ। अब तपाई संसारभरि जयजयकार हुनु हुनेछ। जनताले सही जानकारी पाउनु राम्रो हो ।’

निर्माण पक्षले फिल्मको बारेमा ठूलो घोषणा पनि गरेको छ । यस्तो अवस्थामा निर्माण पक्षले यो फिल्मको टिकटको मूल्य निकै घटाउने निर्णय गरेको हो । फिल्म हेर्नको लागि ९९ रुपैयाँ मात्र खर्च गर्नु पर्नेछ । निर्माताहरूले टिकटको प्राइम घटाएर ट्रम्प कार्ड खोलेका हुन । यस्तो अवस्थामा कम मूल्यमा यो फिल्म धेरै भन्दा धेरै दर्शकले हेर्न सक्ने छन् ।

यामी गौतमको यो फिल्म २३ फेब्रुअरीमा हलमा रिलिज हुँदैछ । हालै यो फिल्मको टिजर र ट्रेलर पनि सार्वजनिक भएको छ, जसलाई दर्शकले निकै राम्रो प्रतिक्रिया पाइरहेका छन् । फिल्ममा यामीको चरित्र र लुकको पनि निकै तारिफ भइरहेको छ । यसबाहेक फिल्ममा यामीसँगै रामायणमा रामको भूमिका निभाएका अरुण गोविल पनि देखिने छन् । यो चलचित्रमा अरुण गोविल प्रधानमन्त्रीको भूमिकामा छन् । चलचित्रलाई यामी गौतमका पति तथा निर्देशक आदित्य धरले निर्देशन गर्दैछन् ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७