क्रिस्टियानो रोनाल्डोलाई फुटबल खेल्न प्रतिबन्ध, २० हजार साउदी रियाल जरिवाना


१७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
ronaldo

रियाद । क्रिस्टियानो रोनाल्डो निलम्बनमा परेका छन् । साउदी प्रो लिगको खेलमा अल नासरबाट खेल्दा कथित आपत्तिजनक इशारा गरेको आरोपमा उनलाइ एक खेलमा निलम्बन गरिएको हो । अल नासरले आइतवार आफ्नो रियाद प्रतिद्वन्द्वी अल शबाबलाई ३–२ ले हराएपछि भिडियो फुटेजमा रोनाल्डोले आफ्नो कानमा कप लगाएको र बारम्बार आफ्नो श्रोणीको छेउमा हात अगाडि बढाएको देखाइएको थियो ।

एक इशारामा जुन अल–शबाब फ्यानहरूलाई लक्षित रहेको थियो, जहाँ अपमानको अर्थ लाग्थ्यो । जहाँ रोनाल्डोको लामो समयदेखि फुटबल प्रतिद्वन्द्वी लियोनेल मेस्सीको सन्दर्भमा मेस्सीको पृष्ठभूमि गीतहरू सुनिएको थियो । साउदी अरेबिया फुटबल महासंघ (साफ)को अनुशासन र आचार समितिले बिहीबार बिहान प्रतिबन्धको घोषणा गरेको हो ।

अल नासरको अर्को लिग खेल बिहीबार साँझ अल–हाजेमको घरेलु मैदानमा हुँदैछ । रियल म्याड्रिड र म्यानचेस्टर युनाइटेडका पूर्व स्टारले पनि अल शबाबलाई अब २०, हजार साउदी रियाल (५,३३३ अमेरिकन डलर) जरिवाना तिर्नु पर्नेछ । उक्त निर्णय पुनरावेदनका लागि खुला नभएको समितिले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७