२०८० फागुन २६ गते शनिबारको तपाईको वैदिक राशिफल

मार्च ९, सन् २०२४ शनिबार, कृष्णपक्षको तचतुर्दशी तिथि, धनिष्ठा नक्षत्र, सिद्द योग , मकर राशिमा चन्द्रमा, यो योगमा गरेको सम्पुर्ण कार्य शुभ हुनेछ । अभिजित् मुहूर्त– बिहान ११ः५२ देखि १२ः३९ सम्म । –काठमाडौंमा सुर्योदयः बिहान ०६ः२० बजे । –सूर्यास्तः बेलुका ०६ः१० बजे


२६ फाल्गुन २०८०, शनिबार
rasifal 1

मेष– समय मध्यम छ । ध्यान र आराम लिनुहोस् । योग र मेडिटेशन गर्नुहोस् । आर्थिक संगठन र वित्तीय योजना बनाउनुहोस् । प्रेम आत्मीयता र सहजताको साथमा सम्बन्ध विकसित गर्नुहोस् । परिवारसँग समय बिताउनुहोस्, विवादबाट बच्नुहोस् ।
– शुभ रङ्ग– नीलो । –शुभ अंक– ६

वृष– समय मध्यम छ । शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्यको लागि समय दिनुहोस् र आराम लिनुहोस् । आर्थिक संगठन र निवेश गर्नुहोस् । वित्तीय सावधानी राख्नुहोस् । प्रेम सम्बन्ध बलियो बनाउनुहोस् र आत्मीयता र समर्थन बढाउनुहोस् । परिवारसँग धेरै समय बिताउने प्रयास गर्नुहोस् ।
–शुभ रङ्गः गहुँ । –शुभ अंक–९
मिथुन– समय ठिक छ । ध्यान दिनुहोस् र आराम गर्नुहोस् । धन वचत गर्नुहोस् र आर्थिक स्थिति सुधार गर्नुहोस् । साथीसँग सम्बन्ध बलियो बनाउनुहोस् र आत्मीयतादेखि सम्बन्ध विकसित गर्नुहोस् । परिवारसँग समय बिताउनुहोस् र उनीहरूको समर्थन गर्नुहोस् ।
–शुभ अंक–८ । –शुभ रङ्ग –कालो
कर्कट–समय ठिक छ । वित्तीय सावधानी गर्नुहोस् र वचत गर्नुहोस् । प्रेम सम्बन्धमा संजीवता ल्याउनुहोस् र समर्थन प्रदान गर्नुहोस् । परिवारसँग समय बिताउनुहोस् र उनीहरूको समर्थन गर्नुहोस् ।
–शुभ रङ्ग– रातो । –शुभ अंक–९
सिंह– समय मध्यम छ । आफ्नो क्षेत्र व्यवस्थित बनाउनुहोस् । आर्थिक स्थिति सुधार हुन सक्छ । निवेशमा विचार गर्नुहोस् । साथीसँग आत्मीयता र समर्थन बढाउने समय हो । परिवारसँग समय बिताउनुहोस् ।
–शुभ रङ्ग–पहेलो । –शुभ अंक– ९

कन्या–समय ठिकै छ । मानसिक स्वास्थ्यको लागि ध्यान दिनुहोस् आर्थिक वचत गर्नुहोस् । प्रेम सम्बन्ध बलियो बनाउन समय दिनुहोस् । परिवारसँग आत्मियता देखाउनुहोस् ।
–शुभ रङ्ग–हरियो । –शुभ अंक–४
तुला– समय राम्रो छ । स्वास्थ्यको लागि समय दिनुहोस् र कार्यमा आनन्द लिनुहोस् । आर्थिक संकटहरूको समाधान हुने समय हो । वित्तीय योजना बनाउनुहोस् । प्रेम आत्मीयता र सहजताको साथमा सम्बन्ध विकसित गर्नुहोस् । परिवारसँग समय बिताउनुहोस् र उनीहरूलाई समर्थन गर्नुहोस् ।
–शुभ रङ्ग– रातो । शुभ अंक–४
बृश्चिक–समय मध्यम छ । शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्यको लागि ध्यान दिनुहोस् र समय दिनुहोस् । आर्थिक सुधारका लागि उचित प्रयास गर्नुहोस् र बचत गर्नुहोस् । प्रेममा साथीसँग आत्मीयता र समर्थन बढाउनुहोस् । परिवारको साथमा समय बिताउनुहोस् ।
–शुभ रङ्ग–निलो । –शुभ अंक–६
धनु–आज समय राम्रो छ । ध्यान र नियमित व्यायाममा समय बिताउनुहोस् । आर्थिक स्थिति सुधार हुने संकेत छ । साथीसँग बिछोड नगर्ने र मनोबल बढाउने समय हो । परिवारसँग समय बिताउनुहोस् र सम्बन्ध सुधार्नुहोस् ।
–शुभ रङ्ग–चादी । –शुभ अंक–२
मकर–समय मध्यम छ । स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोस् र निजी क्षेत्रमा आराम लिनुहोस् । आर्थिक योजना बनाउनुहोस् र निवेश गर्नुहोस् । प्रेमका लागि साथीसँग भ्रमण गर्नुहोस् र उनीसँग सम्बन्ध बढाउनुहोस् । परिवारसँग समय बिताउनुहोस् र उनीहरूको समर्थन गर्नुहोस् ।
–शुभ रङ्ग–वैजनी । शुभ अंक– ९
कुम्भ– समय ठिक छ । स्वस्थ जीवनशैली अनुशरण गर्नुहोस् । आर्थिक योजना बनाउनुहोस् र निवेश गर्नुहोस् । साथीसँग सम्बन्ध विकसित गर्नुहोस् र उनीसँग समय बिताउनुहोस् । परिवारसँग समय दिनुहोला ।
–शुभ रङ्ग–रातो । –शुभ अंक–८
मिन– समय मध्यम छ । आराम लिनुहोस् र शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्यको ध्यान गर्नुहोस् । आर्थिक योजना बनाउनुहोस् र वित्तीय सम्पत्ति विकसित गर्नुहोस् । साथीसँग आत्मीयता र सहजताको साथमा सम्बन्ध बढाउनुहोस् । परिवारसँग समय बिताउँदै उनीहरूको समर्थन गर्नुहोस् ।
–शुभ रङ्ग–हरियो । –शुभ अंक–३
ज्योतिष–जनक खड्का ( खड्का वैदिक ज्योतिषका विज्ञ मानिन्छन् उनी ज्योतिष परामर्श केन्द्रको सञ्चालक समेत हुन् ।)

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७