१३ करोड बढीको हार लगाएर अम्बानीको होली पार्टीमा प्रियंका चोपडा पुगेपछि …


४ चैत्र २०८०, आईतवार
priyanka

मुम्बई । अन्तर्राष्ट्रिय स्टार बनेकी प्रियंका चोपडा अहिले भारतमा छिन् । नायिका आफ्नी छोरी मालतीसँग मुम्बई आएकी छिन् । प्रियंका चोपडा कुनै विशेष अवसरमा वा कुनै कामको सिलसिलामा मात्रै मुम्बई आउने गर्छिन् । ‘देसी गर्ल’ अहिले प्रायः विदेशमा बस्छिन् र त्यहाँ पनि आफ्नो व्यावसायिक जीवनको लागि हेडलाइन्सको एक हिस्सा रहन्छिन् । आफ्नो कामसँगै प्रियंका आफ्नो स्टाइलिस्ट स्टाइलका कारण पनि चर्चामा छिन् । उनको शैली बेग्लै छ ।

मुम्बई आउने बित्तिकै प्रियंका आफ्नो प्रतिबद्धता पूरा गर्न व्यस्त भइन् । भर्खरै, उनले बुल्गारीको ग्लोबल ब्रान्ड एम्बेसडरको रूपमा ब्याक–टू–ब्याक कार्यक्रमहरूमा भाग लिइन् । घटनाका तस्वीर र भिडियो सामाजिक सञ्जालमा जताततै छन् ।यसबाहेक प्रियंकाले एन्टिलियामा ईशा अम्बानीले आयोजना गरेको रोमन थिममा आधारित होली पार्टीमा पनि सहभागी भइन् । यस पार्टीको लागि पीसीले थाई हाइ स्लिट स्टाइलको साथ गुलाबी रंगको साडी लगाएको थियो । यससँगै उनले डीपनेक ब्लाउजले सजिएकी थिइन् ।

प्रियंका चोपडाले आफ्नो स्टनिङ लुकले सबैको ध्यान खिचेकी छिन् । तर सबैको नजर प्रियंकाको ‘नेकपिस’ मा रोकियो । अभिनेत्रीले बुल्गारी ब्रान्डको बहुरंगी ढुङ्गाको हार लगाएकी थिइन् । तर यो नेकपिसको मूल्यले तपाईको दिमागलाई चकित पार्न सक्छ । एक रिपोर्टका अनुसार यो नेकलेसको मूल्य १ वा २ नभई पूरा ८ करोड भारु रहेको छ । यति मात्र होइन, यस ब्रान्डको आधिकारिक वेबसाइटमा यो नेकलेसको मूल्य ८,३३,८०,००० भारतीय रूपैयाँ (१३ करोड ३२ लाख नेपाली रुपैयाँ) उल्लेख गरिएको छ ।

प्रियंका चोपडाको वर्कफ्रन्टको बारेमा कुरा गर्दा उनीसँग धेरै आगामी प्रोजेक्टहरू छन् । उनीसँग फरहान अख्तरको फिल्म ‘जी ले जरा’ पनि छ । जसमा उनीसँगै कट्रिना कैफ र आलिया भट्टसँग देखिनेछन् । यति मात्र होइन, प्रियंकाले छिट्टै जोन सीना र इड्रिस एल्बा अभिनीत ‘हेड अफ स्टेट’ मा काम सुरु गर्दैछिन् ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७