प्रधानमन्त्रीले नेत्रीलाई हप्काए


२३ जेष्ठ २०७५, बुधबार
0 Shares
kp sarma oli

काठमाडाैं, २३ जेठ । प्रधानमन्त्री केपी ओलीले आफ्नै पार्टीका महिला नेत्रीलाई अनावश्यक माग उछालेको भन्दै हप्काएका छन् ।  उनले अनावश्यक मागमा उचालिएर नहिँड्न समेत चेतावनी दिएका छन् । अाजकाे अन्नपूर्ण पाेष्टमा समाचार छ ।kp sarma oli

पार्टीको आन्तरिक संगठनात्मक संरचनादेखि सरकारको सहभागितासम्ममा पार्टी नेतृत्वले महिलालाई उपेक्षा गरेको भन्दै मंगलबार ज्ञापनपत्र बुझाउन पुगेका महिला नेत्रीलाई प्रधानमन्त्री ओलीले त्यस्तो चेतावनी दिएको अन्नपूर्णको समाचारमा उल्लेख छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

समाचार अनुसार ओलीले समावेशी, समानुपातिकका एजेन्डामा घुमिरहनेभन्दा पहिले पार्टीको विषयमा सोच्न आग्रह गर्दै महिला नेत्रीमाथि आक्रोस पोखेका थिए ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७