२१६ किलो गाँजासहित वाइबा पक्राउ


२०८० चैत १० शनिबार ०६:१४ बजे

बारा । बारा प्रहरीले लागु औषध गाजासहित एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । गाजाको कारोबार हुँदै गरेको सूचना पाएको प्रहरीले निजगढ नगरपालिका–१३ स्थित भक्तलाल बस्ने मानबहादुर बाइवाको घरमा खानतलासी गर्दा प्रतिबन्धित लागुऔषध गाजासहित एक जनालाई पक्राउ गरेको हो ।

ईलाका प्रहरी कार्यालय निजगढबाट खटिएको प्रहरी टोलिले शुक्रबार दिउँसो निजगढ नगरपालिका–१३ भक्तलालका २१ वर्षीय लालबहादुर वाइबालाई २१६ किलो गाँजासहित पक्राउ गरेको हो ।

घरमा खानतालासी गर्दा प्रहरीले बिक्रीका लागि तयार पारिएको गाँजासहित दुई लाख सात हजार र गाँजा ओसार पसारमा प्रयोग भएको ना ३९ प २४५३ नम्बरको २२० सिसिको पल्सर मोटरसाइकल समेत बरामत गरेको ईलाका प्रहरी कार्यालय निजगढ प्रमुख तथा प्रहरी निरिक्षक घनश्याम श्रेष्ठले जानकारी दिए । सवारीसहित नियन्त्रणमा लिएको वाइबालाई बारा जिल्ला अदालतबाट ६ दिनको म्याद थप गरी अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराले जनाएको छ ।

लेखक चिनारी

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७