गुगल क्रोमो चलाएको अब पैसा तिर्नु पर्ने, कति पर्छ त प्रति महिना ?


३ बैशाख २०८१, सोमबार
google chorme

काठमाडौं । गुगल क्रोमले धेरै फरक प्लेटफर्महरूमा निःशुल्क ब्राउजिङ सेवाहरू प्रदान गर्दछ तर अब यसमा केही परिवर्तनहरू गरिएको छ । यद्यपि यो परिवर्तन आंशिक छ, यो अझै पनि प्रयोगकर्ताहरूको लागि यो समाचार जान्न महत्वपूर्ण छ । गुगलले क्रोमको नयाँ इन्टरप्राइज प्रिमियम संस्करण पनि निःशुल्क र सशुल्क विकल्पहरू प्रस्तुत गरेको छ ।

क्रोम इन्टरप्राइज प्रिमियम एक सशुल्क सेवा हो, त्यसैले प्रयोगकर्ताहरूले यसमा केही अतिरिक्त सुविधाहरू पाउँछन् । गुगलका अनुसार क्रोमको यो नयाँ र सशुल्क संस्करणले प्रयोगकर्ताहरूलाई मालवेयर, स्पाइवेयर र अन्य साइबर आक्रमणहरू जस्तै फिसिङ आक्रमणहरूबाट पूर्ण अनलाइन डेटा सुरक्षा प्रदान गर्नेछ ।

क्रोमको यस संस्करणको नामले सुझाव दिन्छ, यो ती संस्थाहरू, उद्यमहरू र व्यवसायहरूका लागि थप उपयोगी हुनेछ, जो आफ्नो डेटा सुरक्षाको लागि तेस्रो पक्ष सफ्टवेयरमा निर्भर छन् । यस सेवामार्फत गुगलले अनावश्यक ब्राउजरहरूमा निर्भर रहनु पर्ने आवश्यकतालाई हटाउन र एन्टिभाइरस वा एन्टि–मालवेयर अनुप्रयोगहरू डाउनलोड गर्न चाहन्छ र ब्राउजरमा नै आफ्नै डाटा सुरक्षा उपकरण प्रदान गर्दैछ ।

गुगलले भन्यो कि क्रोम इन्टरप्राइज प्रिमियमले मेसिनको सुरक्षा गर्न स्वचालित अपडेटहरू प्रयोग गर्दछ, जस्तो कि नयाँ कमजोरी, अनुकूलित साइट अनुमतिहरू, शंकास्पद एड अन र अन्य उपकरणहरू विरुद्ध भण्डारण गरिएको डाटाहरुलाइ । समग्रमा, गुगलको नयाँ क्रोम इन्टरप्राइज प्रिमियम व्यापार प्रयोगकर्ताहरूको लागि अनिवार्य छ ।

यद्यपि, सुविधाहरूको उपलब्धता सशुल्क संस्करणको मोडेलहरूमा निर्भर हुनेछ । डेटा हानि रोकथाम र मालवेयर गहिरो स्क्यानिङ जस्ता आवश्यक उपकरणहरू निःशुल्क कोर मोडेलमा उपलब्ध हुने छैनन्, जबकि यी सबै सुरक्षा उपकरणहरूका सुविधाहरू गुगल क्रोमको प्रिमियम संस्करणमा उपलब्ध हुनेछन् । क्रोम इन्टरप्राइजलाई सिमलेस सेवा प्रदान गर्न गुगल वर्कस्पेश जस्ता अन्य इन्टरप्राइज सफ्टवेयरसँग एकीकृत गरिएको छ ।

क्रोम इन्टरप्राइज प्रिमियम उद्यमहरूका लागि प्रति महिना ६ अमेरिकन डलरको दरमा उपलब्ध हुनेछ । गुगल क्रोमको नयाँ वेब संस्करण अब सामान्य प्रयोगकर्ताहरूका लागि उपलब्ध छ, जसको मतलब उद्यमहरू र व्यवसायहरूले अब क्रोम इन्टरप्राइज प्रिमियम वेबसाइट र गुगल क्रोम मार्फत उनीहरूको व्यापार डेटा पूर्ण रूपमा सुरक्षित गर्नका लागि क्रोमको सशुल्क संस्करण किन्न सक्छन् । –न्यूज कारखाना

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७