कुटपिटबाट २१ वर्षीय युवकको मृत्यु : घटनामा संलग्न ११ जना पक्राउ


१३ बैशाख २०८१, बिहीबार
Aparadh 1

सल्यान । सल्यानको कुमाख गाउँपालिका–६ बस्ने वर्ष २१ का बिकास वलीको कुटपिटबाट मृत्यु भएको घटनामा संलग्न रहेको अभियोगमा सोही गाउँपालिका–५ कौचे बस्ने मानसिंह कुमाईलगायत ११ जनालाई बुधबार बिहान प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

सोही नगरपालिका–५ कौचेस्थित मंगलबार राति विवाहको भोज खाई फर्कने क्रममा मानसिंह लगायतका व्यक्तिहरूको समूहले बिकास वली समेत ३ जनालाई कुटपिट गर्दा गम्भीर घाइते भएका वलीको मिसन अस्पताल चौरजहारी हुँदै नर्सिङ होम नेपालगञ्ज बाँकेमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो । साथै कुटपिटबाट घाइते भएका एक जना मिसन अस्पताल चौरजहारीमा उपचार पश्चात डिस्चार्ज भएका छन् भने एक जनाको नर्सिङ होममा उपचार भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७