कालिमाटी बजार हटाउने मन्त्री खनालको चेतावनी


१९ असार २०७५, मंगलवार
0 Shares
chakrapani khanal baldev

काठमाडौं, १९ असार । कृषि, भूमि व्यवस्था तथा सहकारी मन्त्री चक्रपाणि खनाल ‘बलदेव’ ले दुई महिनाभित्रमा सुधार नगरे कालिमाटी बजार नै हटाई दिने चेतावनी दिएका छन् ।chakrapani khanal baldev

कालिमाटी बजारमा रहेका ९९ वटा स्टलहरु सुधार गर्न जरुरी रहेको पाइएको बताउँदै उनले आफूले भदौसम्म सुध्रने मौका दिएको र यो मौका सदुपयोग नगरे बजार नै उठाउने बताएका छन् । रिपोटर्स क्लब नेपालले मंगलबार आयोजना गरेको साक्षात्कार कार्यक्रममा बोल्दै मन्त्री खनालले भदौसम्म पनि कुनै सुधार नभए बाध्य भएर कालिमाटी बजार नै बन्द गर्नुपर्ने अवस्था आउने बताए ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

उनले कालिमाटी फलफूल तथा तरकारी बजार स्थलमा रहेका स्टलहरु समितिले निर्धारण गरेको मूल्यभन्दा दशौं गुणा बढी लिएको भेटिएकाले आफूले स्थलगत अनुगमन गरेर निर्देशन दिएको सुनाए ।

‘समितिसँग दश हजारमा स्टलहरु लिएर ती व्यक्तिहरुले उक्त स्टलहरु आफूले नचलाइकन दशौं गुणा बढी पैसा लिएर अरुलाई चलाउन दिएको भेटियो । दश हजार पर्ने स्टल एक लाख दश हजारसम्म लिएको भेटियो,’ मन्त्री खनालले भने, ‘यो हदैसम्मको लापर्बाही हो । समितिसँग जसले स्टल लिएको हो, उसैले सञ्चालन गर्नुपर्छ, यसको लागि मैले कडाभन्दा कडा निर्देशन दिएको छु ।’

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७