बलिउड अभिनेत्री सोनाली बेन्द्रेलाई क्यान्सर, लेखिन् यस्तो भावुक स्टाटस


२० असार २०७५, बुधबार
0 Shares
sonali bendre 10 14268

काठमाडौं, २० असार । बलिउड अभिनेत्री सोनाली बेन्द्रेलाई ‘हाइ ग्रेड’ क्यान्सर रोग भएको छ । सामाजिक सञ्जालमार्फत उनले आफूलाई क्यान्सर लागेको जानकारी गराएकी छन् । बेन्द्रेले इन्स्टाग्राम र ट्वीटरमार्फत आफू ‘हाइ ग्रेड’ क्यान्सरबाट ग्रसित भएकाले न्युयोर्कमा उपचार गराइरहेको जानकारी गराएकी छिन् । sonali bendre 10 14268

उनले अहिले आफू जीवन अप्ठ्यारो मोडमा जीवनका लागि संघर्ष गरिरहेको र साथीभाइ तथा शुभचिन्तकको सहयोग र शुभेच्छाले क्यान्सरविरुद्ध लड्ने शक्ति मिलिरहेको जनाएकी छन् । उनले स्टाटसमा भावुक बन्दै लेखेकी छन्, ‘कहिलेकाहीं जीन्दगीले कहाँबाट कहाँ हुत्याई दिंदोरहेछ ।’

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

उनले पहिले स्पष्ट नदेखिने समस्याबाट आफू गुज्रिरहेको बताउँदै भर्खरै मात्र क्यान्सर भएको पत्तो लागेको बताएकी छन् । सोनाली बेन्द्रेले बलिउडका चर्चित कलाकारहरुसँग काम गरेकी छिन् । हम साथ साथ है, दिलजले, सरफरोस, दिवाना मे तेरा, डुप्लिकेट, जख्म, दहेक, आग लगायतका फिल्ममा अभिनय गरेकी बेन्द्रे पछिल्लो समय टेलिभिजन सो र सिरियलहरुमा व्यस्त थिइन् ।so

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७