करोडौंको कोष बनाउँदै नेकपा


२३ असार २०७५, शनिबार
0 Shares
nepal cominislist party office

काठमाडाैं, २३ असार । नेपाल  कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)ले मासिक करोडौं जम्मा हुने गरी पार्टी कोष सञ्चालन गर्ने तयारी गरेको छ । आजको नयाँ पत्रिकामा समाचार छ । अाजको नयाँ पत्रिकामा समाचर छापिएको छ ।nepal cominislist party office

तत्कालीन एमाले र माओवादी केन्द्र एकीकरण भइसके पनि नवगठित पार्टीका नाममा कोष सञ्चालन भने भइसकेको छैन ।  नेकपाले पार्टीका संगठित सदस्यहरुबाटै मासिक कम्तीमा ७ करोड रुपैयाँ लेबी उठाएर पार्टी चलाउने तयारी गरेको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

तत्कालीन एमालेका ४ लाख र माओवादी केन्द्रका करिब ३ लाखसहित ६ महिनाभित्र करिब ७ लाख नेकपाका संगठित सदस्य हुनेछन् ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७