राष्ट्रिय राजनीतिमा नेकपाको जिम्मेवारी बढ्दै : वरिष्ठ नेता नेपाल


२० पुष २०७६, आईतवार
112 Shares
SS KaNCHANPUR scaled

भीमदत्तनगर, २० पुस । पूर्वप्रधानमन्त्री तथा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले राष्ट्रिय राजनीतिमा सत्तारुढ दल नेकपाको जिम्मेवारी बढ्दै गएको बताएका छन् ।

प्रेस सङ्गठन कञ्चनपुरले आज कञ्चनपुरको भीमदत्तनगरमा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा नेता नेपालले आसन्न राष्ट्रियसभाको निर्वाचनमा नेकपाको शक्ति वृद्धि हुने दाबी गरे ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

‘प्रतिनिधिसभा हुँदै अब राष्ट्रियसभामा पनि नेकपाको शक्ति वृद्धि हुँदैछ’, उनले भने, ‘जनभावनाअनुसार सरकार पनि गम्भीर भएर अघि बढ्नुपर्छ ।’ जनताको भरपर्दो र विश्वासिलो पार्टीका रूपमा नेकपा रहेको भन्दै उनले प्रतिनिधिसभाको सभामुख चयनका विषयमा पनि पार्टीको केन्द्रीय कमिटीले टुङ्गो लगाउने जानकारी दिए ।

नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० लाई सफल बनाउन मुलुकका सबै प्रदेशहरुले आ–आफ्नो विशेषतालाई पर्यटकसामु पुर्‍याउन पहल गर्नुपर्नेमा नेता नेपालको जोड थियो । ‘पर्यटन आर्थिक विकासको इन्जिन हो’, उनले भने, ‘यसलाई गतिशील बनाउन आवश्यक छ ।’

jagdamba.cement
rbbbb

भारतसँग देखिएको सीमा विवादको विषय तथ्य र प्रमाणका आधारमा टुङ्गो लगाउनुपर्ने भन्दै उनले त्यसका लागि अहिले उपयुक्त समय भएको बताए । ‘आर्थिक विकासका लागि सबैसँग सद्भाव चाहन्छौं’, उनले भने, ‘छिमेकीले एकअर्काको विश्वास जित्नु ठूलो कुरा हो ।’

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७