पाकिस्तानले भन्यो, ‘भारतसँग भिड्न तयार छौं’


२७ पुष २०७६, आईतवार
6965 Shares
sena 1

इस्लामावादुँ, २७ पुस । पाकिस्तानले भारतको आक्रमणको प्रतिकार गर्न पाकिस्तान तयार रहेको बताएको छ ।

भारतका सेना प्रमुख मुकुन्द नरवानेले शनिबार सरकारको आदेश आएको खण्डमा आफूहरु पाकिस्तान प्रशासित कस्मिरमा आक्रमण गर्न तयार भएको बताएपछि पाकिस्तानले यसको प्रतिवाद गरेको हो ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

सेना प्रमुख मुकुन्द नरवानेले शनिबार भनेका थिए, ‘संसदीय संकल्पअनुसार पूरा जम्मु कस्मिर भारतको हिस्सा हो । यदि भारत त्यो भूमि चाहन्छ भने हामी आदेश पर्खिरहेका छौं । हामी त्यहाँ कारवाही गरेर भूमि फिर्ता ल्याउन तयार छौं ।’

नरवानेले आदेश आएमा पाकिस्तानको कस्मिरमा आक्रमण गर्ने भनेपछि पाकिस्तानले त्यसको जवाफ फर्काएको छ । पाकिस्तानी सेनाले आफूहरु भारतसँग भिड्न तयार भएको बताएको छ । पाकिस्तानी सेनाका प्रवक्ताले भारतको कुनै पनि आक्रमणको जवाफ दिन पाकिस्तानी सेना तयार भएको बताएका छन् ।

jagdamba.cement
rbbbb

पाकिस्तानी सेनाका प्रवक्ताले ट्वीटमा भनेका छन्, ‘भारतीय सेनाका प्रमुखले दिएको प्रतिक्रिया मात्र बयानबाजी हो । देशमा चलेको आन्तरिक उथल–पुथलबाट मानिसको ध्यान हटाउन मात्र उनले त्यस्तो प्रतिक्रिया जनाएका हुन् ।’ हिन्दी बीबीसी

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७