गठबन्धन बाँडीचुँडी खान र खुवाउन मात्रै हो : ओली


२४ बैशाख २०७९, शनिबार
KP Sharma Oli kKpgIDm5ce

सुनसरी । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सरकारमा गएर बाडीचुडी खान नेपाली काङ्ग्रेस र माओवादी गठबन्धन गरेर चुनाबमा गएको आरोप लगाएका छन् ।

उनले वडामा एक्लै चुनाव लड्न नसकेर गठबन्धन गरेको दाबी गरे । गठबन्धन टालाटुली जोडेर बनाएको पुतली मात्रै हो यसको कुनै उद्देश्य छैन । कुनै उद्देश्य बिनाको पार्टी र उम्मेदवारलाई सरकारमा नपुर्‍याउन मतदातालाई आग्रह गरे । ओलीले गठबन्धन गरेर सरकारमा जान बाँडीचुँडी खान र आफन्तलाई खुवाउन मात्रै बनाएको बताए ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

उनले भने यस्तो उदेश्य बोकेको गठबन्धनलाई भोट हाल्ने हो कि सुखी नेपाली समृद्ध नेपाल बनाउनेलाई भोट हाल्ने फैसला मतदातामा रहेको बताए। ओलीले इटहरी को विकासको जिम्मा आफूले लिने बताए । ‘तपाईहरु याम सुब्बा र संगीता चौधरीलाई तपाईंको प्रतिनिधि बनाउनुहोस् । उहाँहरु मेरो प्रतिनिधि हो’, उनले भने ।

city
ncll 2

गठबन्धनप्रति आक्रमक रुपमा प्रस्तुत भएका ओलीले खाएर चुसेर ढाडिएकाहरु गठबन्धन बनाएर हिँडेको दाबी गरे । उनले भने कांग्रेसको जिउमा भन्किएका झिँगा धपाउन माओवादी र एकीकृत समाजवादी झम्के पछ्यौरी बनेको आरोप लगाए । उनले काङ्ग्रेस सत्तामा हुँदा कुनै काम नगरेको बताए ।

jagdamba.cement
nepal liquors

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७