पशुपतिनाथको बसपार्क सम्झौता भङ्ग, तत्काल निःशुल्क पार्किङ


१ आश्विन २०८०, सोमबार
154 Shares
Sudan Kirati

काठमाडौं । संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री सुदन किराँतीले पशुपतिनाथको बसपार्कमा अनियमितता र कानुनको गम्भीर उल्लंघन भएको देखिएको बताएका छन् ।

आज (सोमबार) ट्वीट गर्दै किराँतीले सोही कारण त्यसको सम्झौता भङ्ग गरिएको उल्लेख गरेका छन् । ‘पशुपतिनाथको बसपार्कमा अनियमितता र कानुनको गम्भीर उल्लंघन देखिएकोले सम्झौता भंग गरिसकिएको छ,’ मन्त्री किराँतीले लेखेका छन् ।

सम्झौता भङ्ग गरेसँगै अर्को प्रक्रिया पूरा नहुँदासम्म पार्किङ निःशुल्क गरिएको पनि उनको भनाइ छ । ‘अर्को प्रक्रिया पूरा नहुँदासम्म पार्किङ्ग निःशुल्क गरिएको जानकारी गराइन्छ,’ मन्त्री किराँतीले उल्लेख गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७