कांग्रेसका समानुपातिक उम्मेदवार सीतादेवी देखी सुजाता कोइरालासम्म (सूचीसहित)


प्रकाशित मिति : November 1, 2017
 काठमाडौँ : प्रमुख सत्तारूढ दल नेपाली कांग्रेसले मंसिरमा हुन लागेको प्रदेश तथा प्रतिनिधिसभा निर्वाचन अन्तर्गत समानुपातिका सूचीका उम्मेदवारको नाम सार्वजनिक भएको छ । निर्वाचन आयोगमा बुझाइएको समानुपातिक निर्वाचन प्रणाली अन्तर्गतका उम्मेदवारको सार्वजनिक भएको सूची छन् ।प्रतिनिधिसभामा समानुपातिकमा परेकाहरूमा नेतृहरू सीतादेवी यादव, सुजाता कोइराला र चित्रलेखा यादवसहित रहेका छन्। त्यसैगरी नेताहरू रामबहादुर बस्नेत, बालकृष्ण खाँण, दिलेन्द्रप्रसाद बडू, बहादुरसिंह लामा र मीनबहादुर विश्वकर्मा पनि समानुपातिकमा बसेका छन् ।यी हुन् कांग्रेसबाट समानुपातिक उम्मेदवारसीतादेवी यादव सुजाता कोइराला चित्रलेखा यादव पुष्पा भुसाल गौतम डिला संग्रौला सुजाता परियार पार्वता डिसी चौधरी मञ्जु खाँण शिला शर्मा खड्का मीना पाण्डे उमा रेग्मी कल्याणी रिजाल मालती सोडारी गोमा केसी रगमती शाही विद्यादेवी तिमिल्सिना मैना कार्की दीपशिखा शर्मा रुक्मणिदेवी कोइराला राजु भट्ट बोहरा ज्ञानकुमारी छन्त्याल प्रमिला राई महेन्द्रकुमारी लिम्बु हीरा गुरुङ मीना सुब्बा कृष्णा अमात्य दिलकुमारी राई प्रमिला सिंह रसकुमारी गुरुङ विष्णुमाया कुमारी लिम्बु ललिता किङरिङ सीता रानामगर पद्मा गुरुङ लक्ष्मी परियार सेवा विमला नेपाली कोपिला विश्वकर्मा आशा विक विष्णु परियार पवित्रा विश्वकर्मा शान्ति विक मीनाक्षी सिंह रीतादेवी गुप्ता कलवार नगिना यादव रेखा यादव सुष्मा तिवारी धनलक्ष्मी श्रेष्ठ नमिताकुमारी चौधरी सुमित्रा थरुनी रामकुमारी चौधरी लक्ष्मी भण्डारी संगीता मण्डल धानुक जमिला मियाँ नवजुल खाँ पद्मनारायण चौधरी हरिनारायण चौधरी दिलीप खवास गच्छदार बालकृष्ण खाँण दिलेन्द्रप्रसाद बडू सत्यनारायण खनाल सूर्यबहादुर केसी मोहनप्रसाद पाण्डे अनन्तराम भट्ट मानबहादुर विश्वकर्मा किशोरसिंह राठोर बहादुरसिंह लामा मीनबहादुर विश्वकर्मा दिलीप सापकोटा वसन्त भट्टराई प्रेमबहादुर खड्का जयपति रोकाय रामबहादुर बस्नेत उत्तरबहादुर एर खिमप्रसाद भुसाल रामबहादुर विष्ट गोविन्दबहादुर मल्ल हरि अधिकारी गोपा थापा कर्मा घले उमेश श्रेष्ठ लालकाजी गुरुङ जिपछिरिङ लामा दिव्यमणि राजभण्डारी जीवनप्रेम श्रेष्ठ गोपालमानसिंह राजभण्डारी देवीप्रसाद भट्टचन पूर्णबहादुर गुरुङ पृथ्वीमान गुरुङ धनबहादुर राना डिबी राई आनन्दराज मुल्मी प्रकाशनन्दन जोशी वीरकाजी राई सुवर्ण ज्वारचन मनोरम शेरचन विनोदकुमार चौधरी स्मृतिनारायण चौधरी अनिलकुमार रुगंटा रामचन्द्र तिवारी लक्ष्मण राय भारतेन्दकुमार मल्लिक नागेन्द्रकुमार राय राकेश सिंह प्रकाश रसाइली स्नेतही नरभान कामी मानवबहादुर नेपाली त्रिलोकचन्द विश्वास शम्भु हजारा दुसाद अहतर कमल मुसलमान अब्दुल रहिम सर्वत आरा खानम प्रदेशसभातर्फका समानुपातिक उम्मेदवारहरूप्रदेश- १ प्रतापप्रकाश हाङगाम विद्यानन्द चौधरी चन्द्रप्रकाश श्रेष्ठ शेखरचन्द्र थापा जनक थापा दीपेन्द्रप्रसाद ढकाल शान्ता पौडेल माया राई सन्जाकुमारी दनुवार शान्तिकला तामाङ राई विमला श्रेष्ठ बिन्दिया कार्की सीतादेवी पौडेल नीरा कट्टेल चन्द्रकला भण्डारी तमर राई गोपाल तामाङ महेश्वर राजवंशी भीमप्रसाद राजवंशी कमोटकुमार फागु लीलाकुमारी राई गीताकुमारी सेन्दाङ टेकचन्द विश्वास नवोदिताकुमारी चौधरी सुष्मा सिन्हा मल्लिक तारा खातुन रोहित विश्वकर्मा कल्पनाकुमारी सरदार ललिता सरदार हरिजन ओम राजाबगी अनिता कुमारी साबु सोनीप्रदेश- २ शोभाकुमारी लामा रमेशप्रसाद खरेल मधुशाही ठकुरी रामबाबुप्रसाद चौधरी शिवकुमार गुर्माछाने सोनीकुमारी योञ्जन असियादेवी थरुनी उमेश पासवान राजकुमार पासवान रामसुन्दर महरा प्रमिलादेवी दास श्यामपरि देवी सरस्वतीदेवी राम हरिजन शान्तिदेवी चपाई शिवचन्द्र चौधरी ओमप्रकाश शर्मा नरेशकुमार यादव मिथिलेशकुमार मिश्र श्रीप्रसाद राउत राजराजनीकुमारी कुशवाह शान्तकुमारी साह बबिताकुमारी जयसवाल ममता महतो तापेश्वरी यादव नीलमदेवी यादव फूलकुमारी मण्डल प्रियंका केशरी शेष रसिद अली फत्ते मोहम्मद नरुल नेसा सालमा खातुन सेहरा खातुन राजकिशोरसिंह औरही शालिग्राम सिंह रामप्रसाद मण्डल राधाकान्त देव नागेश्वर भुडेर रामदयाल यादव नागेन्द्रप्रसाद शर्मा सरस्वती चौधरी गीताकुमारी यादव मञ्जुकुमारी यादव शशि गुप्ताप्रदेश- ३ न्हुच्छेनारायण श्रेष्ठ सन्तबहादुर प्रजा कृष्णबहादुर लामा प्रतापसिंह लामा रविबहादुर श्रेष्ठ मिलन श्रेष्ठ राजेन्द्र गुरुङ मनीष जोशी राजेशकुमार श्रेष्ठ रामलाल श्रेष्ठ सानुकान्छा मोक्तान राधा घले जीवन डंगोल विजया श्रेष्ठ केसी रजनी जोन्छे गीता गुरुङ समिता खड्गी श्रेष्ठ जानकी लामा तामाङ लक्ष्मी श्रेष्ठ राजाराम कार्की कमला राजभण्डारी सरस्वती वैद्य श्रीमिला सवाल माइली दनुवार बलराम पौडेल सागर खनाल गोविन्दहरि पुडासैनी भगवान अधिकारी गीता वाग्ले भीमसेन खत्री सीताराम केसी अमृतशमशेर थापा बिजुला शर्मा बिनु रायमाझी पौडेल बिनिता अधिकारी उर्मिला नेपाल केसी नानु बास्तोला प्रतिमा गौतम अञ्जुसिंह ठकुरी चौधरी गोपाल विश्वकर्मा कल्पना नेपाली सीता मिजार मञ्जुकुमारी कुण्डलिया शान्ता ढकालप्रदेश-४ मेखलाल श्रेष्ठ हरिबहादुर घले कुमार खड्का श्यामकृष्ण मल्ल बालकृष्ण वकोकावल शारदा गौचन मणिभद्र शर्मा कँडेल तिलकप्रसाद सापकोटा लक्ष्मी आचार्य झुलबहादुर आले ललितकला गुरुङ विमला गौचन माया रानामगर ओमकला गौतम सरस्वती अर्याल तिवारी कोपिला रानाभाट चन्द्रादेवी पौडेल लक्ष्मीदेवी मैनाली कोपिला बोहोरा कृष्णकुमारी परियार दोबाटे विश्वकर्मा लीलबहादुर रनपालप्रदेश- ५ अर्जुनकुमार श्रेष्ठ वीरबहादुर राना लालबहादुर गुरुङ ठिकाकुमारी बुढा पुष्प वादी सावित्रा रानामगर कुसुमकुमारी थापामगर बलदेव शर्मा पोखरेल शंकर गिरी महादेव शाह रमा अर्याल पदमा शाह भारती जैसी गौतम निमा गिरी मणिप्रसाद शाह मजोजमणि आचार्य निर्मला क्षेत्री भुवनेश्वर चौधरी नन्दुप्रसाद चौधरी पुष्पा थरुनी माला गोतामे सुनार रिना नेपाल विक शान्ति परियार अयोध्याप्रसाद यादव हीरालाल लोनिया रुन्धावती दुवे शर्मा कृष्णकुमारी चौधरी बिन्दुकुमारी चौधरी भविन्द्रबहादुर विक मोहनप्रसाद विक सूर्यमति उपाध्याय मो। याकुव अन्सारी रायरा सेख मुसलमान जावेदा खातुन जागा शान्तिदेवी बर्मा सोनारप्रदेश- ६ यज्ञबहादुर बिसी हिमबहादुर शाही प्रेमप्रकाश ओली मोतिराज बम ठकुरी कालीबहादुर खत्री अमृता शाही पदमा शाही पार्वती गिरी रमादेवी न्यौपाने रामदेवी खड्का लोकबहादुर विक रामबहादुर टमटा झोवा विक पार्वती सार्की धवलाकोटी दिनबन्धु श्रेष्ठ साबिता बुढाप्रदेश-७ गौरीकुमारी लामा गोविन्द बोहोरा देवराज पाठक वीरबहादुर हमाल फकिरसिंह कडायत प्रताप गुरुधामी पदमराज जोशी दिव्येश्वरी शाह अम्बिकाकुमारी थापा कुमारीनन्दा थापा शान्तिकुमारी बोहरा पुजारा सुशीला शाही मधुदेवी भारती श्यामलाल राना रामसमझ चौधरी गीताकुमारी चौधरी भगवती चौधरी टेकबहादुर रैका कुमार टेलर उमा वादी कौशल्या दमाई

 

काठमाडौँ : प्रमुख सत्तारूढ दल नेपाली कांग्रेसले मंसिरमा हुन लागेको प्रदेश तथा प्रतिनिधिसभा निर्वाचन अन्तर्गत समानुपातिका सूचीका उम्मेदवारको नाम सार्वजनिक भएको छ । निर्वाचन आयोगमा बुझाइएको समानुपातिक निर्वाचन प्रणाली अन्तर्गतका उम्मेदवारको सार्वजनिक भएको सूची छन् ।

प्रतिनिधिसभामा समानुपातिकमा परेकाहरूमा नेतृहरू सीतादेवी यादव, सुजाता कोइराला र चित्रलेखा यादवसहित रहेका छन्। त्यसैगरी नेताहरू रामबहादुर बस्नेत, बालकृष्ण खाँण, दिलेन्द्रप्रसाद बडू, बहादुरसिंह लामा र मीनबहादुर विश्वकर्मा पनि समानुपातिकमा बसेका छन् ।

यी हुन् कांग्रेसबाट समानुपातिक उम्मेदवार

सीतादेवी यादव
सुजाता कोइराला
चित्रलेखा यादव
पुष्पा भुसाल गौतम
डिला संग्रौला
सुजाता परियार
पार्वता डिसी चौधरी
मञ्जु खाँण
शिला शर्मा खड्का
मीना पाण्डे
उमा रेग्मी
कल्याणी रिजाल
मालती सोडारी
गोमा केसी
रगमती शाही
विद्यादेवी तिमिल्सिना
मैना कार्की
दीपशिखा शर्मा
रुक्मणिदेवी कोइराला
राजु भट्ट बोहरा
ज्ञानकुमारी छन्त्याल
प्रमिला राई
महेन्द्रकुमारी लिम्बु
हीरा गुरुङ
मीना सुब्बा
कृष्णा अमात्य
दिलकुमारी राई
प्रमिला सिंह
रसकुमारी गुरुङ
विष्णुमाया कुमारी लिम्बु
ललिता किङरिङ
सीता रानामगर
पद्मा गुरुङ
लक्ष्मी परियार सेवा
विमला नेपाली
कोपिला विश्वकर्मा
आशा विक
विष्णु परियार
पवित्रा विश्वकर्मा
शान्ति विक
मीनाक्षी सिंह
रीतादेवी गुप्ता कलवार
नगिना यादव
रेखा यादव
सुष्मा तिवारी
धनलक्ष्मी श्रेष्ठ
नमिताकुमारी चौधरी
सुमित्रा थरुनी
रामकुमारी चौधरी
लक्ष्मी भण्डारी
संगीता मण्डल धानुक
जमिला मियाँ
नवजुल खाँ
पद्मनारायण चौधरी
हरिनारायण चौधरी
दिलीप खवास गच्छदार
बालकृष्ण खाँण
दिलेन्द्रप्रसाद बडू
सत्यनारायण खनाल
सूर्यबहादुर केसी
मोहनप्रसाद पाण्डे
अनन्तराम भट्ट
मानबहादुर विश्वकर्मा
किशोरसिंह राठोर
बहादुरसिंह लामा
मीनबहादुर विश्वकर्मा
दिलीप सापकोटा
वसन्त भट्टराई
प्रेमबहादुर खड्का
जयपति रोकाय
रामबहादुर बस्नेत
उत्तरबहादुर एर
खिमप्रसाद भुसाल
रामबहादुर विष्ट
गोविन्दबहादुर मल्ल
हरि अधिकारी
गोपा थापा
कर्मा घले
उमेश श्रेष्ठ
लालकाजी गुरुङ
जिपछिरिङ लामा
दिव्यमणि राजभण्डारी
जीवनप्रेम श्रेष्ठ
गोपालमानसिंह राजभण्डारी
देवीप्रसाद भट्टचन
पूर्णबहादुर गुरुङ
पृथ्वीमान गुरुङ
धनबहादुर राना
डिबी राई
आनन्दराज मुल्मी
प्रकाशनन्दन जोशी
वीरकाजी राई
सुवर्ण ज्वारचन
मनोरम शेरचन
विनोदकुमार चौधरी
स्मृतिनारायण चौधरी
अनिलकुमार रुगंटा
रामचन्द्र तिवारी
लक्ष्मण राय
भारतेन्दकुमार मल्लिक
नागेन्द्रकुमार राय
राकेश सिंह
प्रकाश रसाइली स्नेतही
नरभान कामी
मानवबहादुर नेपाली
त्रिलोकचन्द विश्वास
शम्भु हजारा दुसाद
अहतर कमल मुसलमान
अब्दुल रहिम
सर्वत आरा खानम
प्रदेशसभातर्फका समानुपातिक उम्मेदवारहरू

प्रदेश- १
प्रतापप्रकाश हाङगाम
विद्यानन्द चौधरी
चन्द्रप्रकाश श्रेष्ठ
शेखरचन्द्र थापा
जनक थापा
दीपेन्द्रप्रसाद ढकाल
शान्ता पौडेल
माया राई
सन्जाकुमारी दनुवार
शान्तिकला तामाङ राई
विमला श्रेष्ठ
बिन्दिया कार्की
सीतादेवी पौडेल
नीरा कट्टेल
चन्द्रकला भण्डारी
तमर राई
गोपाल तामाङ
महेश्वर राजवंशी
भीमप्रसाद राजवंशी
कमोटकुमार फागु
लीलाकुमारी राई
गीताकुमारी सेन्दाङ
टेकचन्द विश्वास
नवोदिताकुमारी चौधरी
सुष्मा सिन्हा मल्लिक
तारा खातुन
रोहित विश्वकर्मा
कल्पनाकुमारी सरदार
ललिता सरदार हरिजन
ओम राजाबगी
अनिता कुमारी साबु सोनी

प्रदेश- २
शोभाकुमारी लामा
रमेशप्रसाद खरेल
मधुशाही ठकुरी
रामबाबुप्रसाद चौधरी
शिवकुमार गुर्माछाने
सोनीकुमारी योञ्जन
असियादेवी थरुनी
उमेश पासवान
राजकुमार पासवान
रामसुन्दर महरा
प्रमिलादेवी दास
श्यामपरि देवी
सरस्वतीदेवी राम हरिजन
शान्तिदेवी चपाई
शिवचन्द्र चौधरी
ओमप्रकाश शर्मा
नरेशकुमार यादव
मिथिलेशकुमार मिश्र
श्रीप्रसाद राउत
राजराजनीकुमारी कुशवाह
शान्तकुमारी साह
बबिताकुमारी जयसवाल
ममता महतो
तापेश्वरी यादव
नीलमदेवी यादव
फूलकुमारी मण्डल
प्रियंका केशरी
शेष रसिद अली
फत्ते मोहम्मद
नरुल नेसा
सालमा खातुन
सेहरा खातुन
राजकिशोरसिंह औरही
शालिग्राम सिंह
रामप्रसाद मण्डल
राधाकान्त देव
नागेश्वर भुडेर
रामदयाल यादव
नागेन्द्रप्रसाद शर्मा
सरस्वती चौधरी
गीताकुमारी यादव
मञ्जुकुमारी यादव
शशि गुप्ता

प्रदेश- ३
न्हुच्छेनारायण श्रेष्ठ
सन्तबहादुर प्रजा
कृष्णबहादुर लामा
प्रतापसिंह लामा
रविबहादुर श्रेष्ठ
मिलन श्रेष्ठ
राजेन्द्र गुरुङ
मनीष जोशी
राजेशकुमार श्रेष्ठ
रामलाल श्रेष्ठ
सानुकान्छा मोक्तान
राधा घले
जीवन डंगोल
विजया श्रेष्ठ केसी
रजनी जोन्छे
गीता गुरुङ
समिता खड्गी श्रेष्ठ
जानकी लामा तामाङ
लक्ष्मी श्रेष्ठ
राजाराम कार्की
कमला राजभण्डारी
सरस्वती वैद्य
श्रीमिला सवाल
माइली दनुवार
बलराम पौडेल
सागर खनाल
गोविन्दहरि पुडासैनी
भगवान अधिकारी
गीता वाग्ले
भीमसेन खत्री
सीताराम केसी
अमृतशमशेर थापा
बिजुला शर्मा
बिनु रायमाझी पौडेल
बिनिता अधिकारी
उर्मिला नेपाल केसी
नानु बास्तोला
प्रतिमा गौतम
अञ्जुसिंह ठकुरी चौधरी
गोपाल विश्वकर्मा
कल्पना नेपाली
सीता मिजार
मञ्जुकुमारी कुण्डलिया
शान्ता ढकाल

प्रदेश-४
मेखलाल श्रेष्ठ
हरिबहादुर घले
कुमार खड्का
श्यामकृष्ण मल्ल
बालकृष्ण वकोकावल
शारदा गौचन
मणिभद्र शर्मा कँडेल
तिलकप्रसाद सापकोटा
लक्ष्मी आचार्य
झुलबहादुर आले
ललितकला गुरुङ
विमला गौचन
माया रानामगर
ओमकला गौतम
सरस्वती अर्याल तिवारी
कोपिला रानाभाट
चन्द्रादेवी पौडेल
लक्ष्मीदेवी मैनाली
कोपिला बोहोरा
कृष्णकुमारी परियार
दोबाटे विश्वकर्मा
लीलबहादुर रनपाल

प्रदेश- ५
अर्जुनकुमार श्रेष्ठ
वीरबहादुर राना
लालबहादुर गुरुङ
ठिकाकुमारी बुढा
पुष्प वादी
सावित्रा रानामगर
कुसुमकुमारी थापामगर
बलदेव शर्मा पोखरेल
शंकर गिरी
महादेव शाह
रमा अर्याल
पदमा शाह
भारती जैसी गौतम
निमा गिरी
मणिप्रसाद शाह
मजोजमणि आचार्य
निर्मला क्षेत्री
भुवनेश्वर चौधरी
नन्दुप्रसाद चौधरी
पुष्पा थरुनी
माला गोतामे सुनार
रिना नेपाल विक
शान्ति परियार
अयोध्याप्रसाद यादव
हीरालाल लोनिया
रुन्धावती दुवे शर्मा
कृष्णकुमारी चौधरी
बिन्दुकुमारी चौधरी
भविन्द्रबहादुर विक
मोहनप्रसाद विक
सूर्यमति उपाध्याय
मो। याकुव अन्सारी
रायरा सेख मुसलमान
जावेदा खातुन जागा
शान्तिदेवी बर्मा सोनार

प्रदेश- ६
यज्ञबहादुर बिसी
हिमबहादुर शाही
प्रेमप्रकाश ओली
मोतिराज बम ठकुरी
कालीबहादुर खत्री
अमृता शाही
पदमा शाही
पार्वती गिरी
रमादेवी न्यौपाने
रामदेवी खड्का
लोकबहादुर विक
रामबहादुर टमटा
झोवा विक
पार्वती सार्की धवलाकोटी
दिनबन्धु श्रेष्ठ
साबिता बुढा

प्रदेश-७
गौरीकुमारी लामा
गोविन्द बोहोरा
देवराज पाठक
वीरबहादुर हमाल
फकिरसिंह कडायत
प्रताप गुरुधामी
पदमराज जोशी
दिव्येश्वरी शाह
अम्बिकाकुमारी थापा
कुमारीनन्दा थापा
शान्तिकुमारी बोहरा पुजारा
सुशीला शाही
मधुदेवी भारती
श्यामलाल राना
रामसमझ चौधरी
गीताकुमारी चौधरी
भगवती चौधरी
टेकबहादुर रैका
कुमार टेलर
उमा वादी
कौशल्या दमाई

प्रतिक्रिया दिनुहोस्