३२ मृत्तकमध्ये २४ को सनाखत, दशैंका बेला शोकमा सिङ्गो मुगु


२७ आश्विन २०७८, बुधबार

मुगु, २७ असोज । मुगुमा हिजो (मंगलबार) भएको बस दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका ३२ जनामध्ये २४ जनाको सनाखत भएकाे छ ।

दुर्घटनामा छायाँनाथ रारा नगरपालिका–७ की १९ वर्षकी लग्न सेजुवाल, उनका २ वर्षका छोरा, २१ वर्षकी अमृता शाही राणा, ४–५ वर्षका आयुष राणा, २२ वर्षका महेन्द्र शाही र २० वर्षकी मनदेवी बमको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मुगुले जानकारी दिएको छ । यस्तै, छायाँनाथ रारा नगरपालिका–१० की १८ वर्षकी पूजा बुढा, वडा नम्बर–८ की ३३ वर्षकी प्यारी विक (कामी), ३५–३६ वर्षका दानबहादुर रावल, २२ वर्षका सन्तोष बिकालुको ज्यान गएको छ ।

त्यस्तै वडा नम्बर–१२ का २२ वर्षका छाता साउद, वडा नम्बर–१० की २० वर्षकी सरिता खड्का, १८ वर्षका अमर साउद र २२ वर्षका सुनबहादुर विक, वडा नम्बर–१४ का २२ वर्षका कर्णसिंह बुढा, १९ वर्षका शिव बुढा र २० वर्षका रुपसिंह कार्की, वडा नम्बर–१ की २३ वर्षकी चन्द्रादेवी मल्ल, वडा नम्बर–६ की १९ वर्षकी राममाया धामी, वडा नम्बर–११ का २२ वर्षका प्रकाश बुढा, वडा नम्बर–५ का २९ वर्षका अजय कार्की, ३२ वर्षकी कमला बीसी राउतको ज्यान गएको छ ।

दुर्घटनामा मुगुको सोरु गाउँपालिका–३ का २५ वर्षका मनरुप कुमाल र बाँके जिल्लाका २२ वर्षका प्रदीप स्वर्णकारको पनि ज्यान गएको छ । दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका अन्य चार जनाको भने परिचय खुल्न बाँकी छ । दुर्घटनामा २० पुरुष, १० महिला र दुई जना बालबालिकाको ज्यान गएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी रोमबहादुर महतले पुष्टि गरेका छन् ।

११ जना घाइतेको नेपालगञ्जमा उपचार भइरहेको छ । दुई वर्षकी एक बालिकालाई भने सामान्य मात्रै चोट लागेको प्रमुख जिल्ला अधिकारी रोमबहादुर महतले जानकारी दिएका छन् । हिजो नेपालगञ्जबाट मुगुको सदरमुकाम गमगढीका लागि छुटेको भे १ ख ३१६७ नम्बरको बस दिउँसो १२ बजे छायाँनाथ रारा नगरपालिका–७ पिनाटपने खोलामा दुर्घटनामा परेको थियो ।

बसमा ४५ जना थिए । ब्रेक फेल भएर बस दुर्घटना भएको अनुमान गरिए पनि पुष्टि भएको छैन । घटनाको अनुसन्धान भइरहेको छ । दशैं मनाउनका लागि गाउँ फर्किएकाहरु दुर्घटना परी एकै घान भएपछि अहिले सिङ्गो मुगु जिल्ला शोकमा डुबेको छ ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु सिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७