आफ्नै घरमा सलमान खानको हत्या प्रयास


२७ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

नयाँदिल्ली । बलिउड सुपरस्टार सलमान खानलाई उनकै घरमा हत्या प्रयास गरिएको छ । टाइम्स नेटवर्कका अनुसार लरेन्स बिस्नोइ गिरोहका सार्पसुटरले शुक्रबार खानको हत्या प्रयास गरेका हुन् । खानको घर बाहिर सार्पसुटर पुगेको र हत्या प्रयास गरेको, तर अन्तिम समयमा फर्किएको फिल्मफेयरले उल्लेख गरेको छ ।

टाइम्स नेटवर्कले प्राप्त गरेको जानकारी अनुसार मूस वाला हत्या प्रकरणका संदिग्ध लरेन्स बिश्नोईले सलमान खानको हत्या गर्नको लागि परिमार्जित हक्की क्यासिङमा लुकाएर सानो बोरको हतियारसहित शार्पसुटर पठाएको थियो । शार्पसुटरलाई अभिनेताको घर बाहिर उनको हत्या गर्न लगाइएको थियो, तर उनी अन्तिम मिनेटमा पछि हटेका थिए ।

सलमान खानलाई ज्यान मार्ने धम्कीसहितको पत्र लरेन्स बिश्नोईको गिरोहले पठाएको मुम्बई प्रहरीले जनाएको छ । सलमान खान र उनका बुबा निर्माता सलिम खानलाई हालै धम्कीको पत्र आएको थियो । मुम्बई प्रहरीले अनुसन्धान थालेको थियो भने बलिउड स्टारको सुरक्षा बढाइएको थियो । अहिले अनुसन्धानबाट नयाँ विवरण बाहिर आएको छ ।

टाइम्स अफ इन्डियाको रिपोर्ट अनुसार ग्याङ्स्टर लरेन्स बिश्नोईको गिरोहका सदस्य सिद्धेश हिरामण काम्बले उर्फ महाकालले सलमान खान र सलीम खानलाई धम्की पठाएको आशंका गरिएको छ । बिश्नोईका अर्का सहयोगी विक्रम बरडले सलीम खानलाई पत्र पठाएको अभियुक्तले प्रहरीलाई बताए । बिहीबार, पुलिसले खुलासा गर्‍यो, ूजेलमा थुनिएका गुण्डा लरेन्स बिश्नोईले सलमान खान र उनका बुबा सलिम खानलाई पत्र जारी गरेका थिए । उनको गिरोहका तीन जना राजस्थानको जालोरबाट मुम्बई आएका थिए र उक्त चिठी छोड्नका लागि आरोपी सौरभ महाकाललाई भेटेका थिए ।

प्रहरीले अभियुक्तलाई छिट्टै पक्राउ गर्ने र पक्राउ गर्न ६ वटा टोली परिचालन गरिएको पनि आश्वासन दिएको छ । पहिलेका रिपोर्टहरू अनुसार, क्रुर रूपमा हत्या गरिएका पञ्जाबी संगीतकार सिद्धु मूसेवालाको जस्तै नतिजा सलमान खान र सलिम खानको सामना गर्ने चेतावनी दिइएको थियो । यसलाई ब्यान्डस्ट्यान्डको बेन्चमा छोडिएको थियो जहाँ सलीम खान बिहान जोगमा थिए ।

पञ्जाबमा सिद्धु मूसेवालाको हत्यापछि सलमान खानको सुरक्षाको चिन्ता बढेको छ । कालो हरिण शिकार प्रकरणपछि सलमान लरेन्स बिश्नोईको रडारमा थिए । लरेन्स बिश्नोईको गिरोहले मूसेवालाको हत्याको जिम्मेवारी लिएको थियो । उक्त घटनामा हालसम्म आठ जना पक्राउ परेका छन् ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७