यी हुन् माओवादीका १५२ प्रतिनिधि र प्रदेश सभाका उम्मेदवार (नामावलीसहित)


प्रकाशित मिति : November 1, 2017

काठमाडौं : नेकपा (माओवादी केन्द्र)ले आगामी १० र २१ मङ्सिरमा हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाका लागि प्रत्यक्ष तर्फ १५२ उम्मेदवार टुंगो लगाएका छन् । १० गते हुने निर्वाचनको लागि केही दिन अगाडी मनोनयन दर्ता भैसकेको छ । भने, २१ गतेका लागि हुने निर्वाचनका लागि बिहीबार मनोनयन दर्ता हुँदैछ । माओवादीले एमालेसँग वाम गठबन्दन गरेर देश भर निर्वाचन लड्ने छ ।

प्रतिनिधिसभा तर्फका उम्मेदवार १, भोजपुर – सुधन किराँती २, सोलुखुम्बु – हेमकुमार राई ३, उदयपुर २ – सुरेशकुमार राई ४, सुनसरी २ – डम्बर सुवेदी ५, झापा १ – सुरेन्द्र कुमार कार्की ६, मोरङ ४ – अमनलाल मोदी ७, मोरङ ५ – शिवकुमार मण्डल ८, सप्तरी १ – अशोक कुमार मण्डल ९, सप्तरी २ – उमेश कुमार यादव १०, सिरहा २ – सुरेशचन्द्र दास ११, सिरहा ४ – अजयशंकर नायक १२, धनुषा १ – मातृका प्रसाद यादव १३, धनुषा २ – रामचन्द्र झा १४, धनुषा ३ – रामसिंह यादव १५, महोत्तरी १ – गीरिराजमणि पोखरेल १६, महोत्तरी ४ – रजी हैदर १७, सर्लाही २ – दिनेश राय यादव १८, सर्लाही ३ – रामेश्वर राय यादव १९, सर्लाही ४ – शिबपुजन यादव २०, रौतहट १ – सत्यनारायण भगत २१, रौतहट ३ – प्रभु साह २२, बारा २ – शिवचन्द्र कुशवाहा २३, पर्सा ४ – उर्मिला अर्याल २४, रामेछाप – श्यामकुमार श्रेष्ठ २५, सिन्धुली २ – हरिबोल गजुरेल २६, सिन्धुपाल्चोक १ – अग्निप्रसाद सापकोटा २७, काभ्रे १ – गंगाबहादुर तामाङ २८, भक्तपुर १ – मिलन सुवाल २९, नुवाकोट – हितबहादुर तामाङ ३०, ललितपुर ३ – पम्फा भुसाल ३१, चितवन ३ – पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड ३२, काठमाडौं १ – अनिल शर्मा ३३, काठमाडौं ६ – झक्कुप्रसाद सुवेदी ३४, काठमाडौं ८ – उमेश स्थापित ३५, काठमाडौं १० – हितमान शाक्य ३६, लमजुङ – देवप्रसाद गुरुङ ३७, गोरखा १ – हरिराज अधिकारी ३८, गोरखा २ – नारायणकाजी श्रेष्ठ ३९, बाग्लुङ २ – देवेन्द्र पौडेल ४०, नवलपुर १ – भविश्वर पराजुली ४१, अर्घाखाँची – टोपबहादुर रायमाझी ४२, रोल्पा — वर्षमान पुन अनन्त ४३, रुकुम पूर्व — कमला रोका ४४, नवलपरासी २ — घनश्याम यादव ४५, बर्दिया २ — सन्तकुमार थारु ४६, कपिलवस्तु १ — चक्रपाणि खनाल ४७, दाङ २ — कृष्णबहादुर महरा ४८, बाँके १ — महेश्वर गहतराज ४९, रुपन्देही ५ — डिलाराम आचार्य ५०, जुम्ला — गजेन्द्र महत ५१, कालिकोट — दुर्गाबहादुर रावल ५२, हुम्ला — छिमी लामा ५३, सल्यान — टेकबहादुर बस्नेत ५४, जाजरकोट — शक्तिबहादुर बस्नेत ५५, रुकुम पश्चिम — जनार्दन शर्मा प्रभाकर ५६, डडेलधुरा — खगराज भट्ट ५७, कञ्चनपुर १ — बिना मगर ५८, कैलाली ३ — गौरीशंकर चौधरी ५९, कैलाली ४ — लेखराज भट्ट

प्रदेश सभा तर्फका उम्मेदवार १, ताप्लेजुङ ख — टंक आङबुहाङ २, पाँचथर ख — इन्द्र आङवो ३, संखुवासभा क — पूर्णप्रसाद राई ४, ओखलढुंगा ख — मोहन खड्का ५, खोटाङ ख — रामकुमार राई ६, इलाम २ ख — धीरेन्द्र शर्मा ७, उदयपुर १ ख — रामबहादुर थापा ८, उदयपुर २ क — भेषकुमारी राउत ९, सुनसरी ४ ख — मोहम्मद जाकिर हुसैन १०, झापा ३ क — पूर्णसिंह राजवंशी ११, झापा ४ क — झलकसिंह दर्लामी १२, मोरङ १ क — कुलप्रसाद साम्वा १३, मोरङ २ क — गणेशकुमार उप्रेती १४, मोरङ ३ क — गीता तिमिल्सिना १५, मोरङ ५ क — देवेन्द्र कुमार गुप्ता १६, मोरङ ६ क — जीवन आचार्य १७, सप्तरी १ ख — मोहमद सकिल मिया १८, सप्तरी २ क — सरोज कुमार मण्डल १९, सप्तरी २ ख — महेन्द्र प्रसाद यादव २०, सप्तरी ४ क — शशीप्रसाद यादव २१, सिरहा २ क — जीवछ यादव २२, सिरहा ३ क — रामकुमार यादव २३, सिरहा ४ क — दीलिप साह २४, धनुषा १ ख — रामचन्द्र मण्डल २५, महोत्तरी १ क — भरतप्रसाद साह २६, बारा ३ क — ज्वालाकुमारी साह २७० दोलखा क — बिशाल खड्का २८, रसुवा ख — इन्द्रप्रसाद गोतामे २९, सिन्धुली १ क — लेखनाथ दाहाल ३०, सिन्धुली २ ख — बुद्धिमान माझी ३१, सिन्धुपाल्चोक २ क — युवराज दुलाल ३२, सिन्धुपाल्चोक २ ख — दावा लामा ३३, काभ्रे १ क — रत्नप्रसाद ढकाल ३४, भक्तपुर १ क — देवीप्रसाद ढकाल ३५, मकवानपुर १ क — प्रेमबहादुर पुलामी ३६, मकवानपुर २ क — कुमारी मोक्तान ३७, नुवाकोट १ क— राधिका तामाङ ३८, नुवाकोट २ ख — हिरानाथ खतिवडा ३९, धादिङ १ ख— शालिकराम जमरकट्टेल ४०, धादिङ २ ख — जगत सिम्खडा ४१, ललितपुर १ क — लालकुमारी पुन ४२, ललितपुर ३ क — राजकाजी महर्जन ४३, काठमाडौं ३ क — रुद्र बराइली ४४, काठमाडौं १० क— दीलिप महर्जन ४५, म्याग्दी क — विनोद केसी ४६, पर्वत क — नेत्रनाथ अधिकारी ४७, गोरखा १ क — लेखबहादुर थापा ४८, गोरखा २ क — कमला नहर्की ४९, गोरखा २ ख — अमर बहादुर गुरुङ ५०, तनहूँ १ ख — हरिबहादुर चुमान ५१, तनहूँ २ क — आशा कोइराला ५२, स्याङ्जा १ क — दीपक चर्तिमगर ५३, बाग्लुङ १ क — चन्द्रबहादुर बुढा ५४, नवलपुर १ क — सूर्य न्यौपाने ५५, कास्की १ क — दीपक कोइराला ५६, कास्की २ ख — राजकाजी गुरुङ ५७, कास्की ३ क — रामजी प्रसाद बराल ५८,प्युठान ख — कृष्णध्वज खड्का ५९, रोल्पा क — कुलप्रसाद केसी ६०, रोल्पा ख — दीपेन्द्र कुमार पुन ६१, रुकुम पूर्व क — तेजबहादुर ओली ६२, रुकुम पूर्व ख — पूर्ण बहादुर घर्ति ६३, गुल्मी १ क — सुदर्शन बराल ६४, गुल्मी २ ख — दिनेश पन्थी ६५, पाल्पा २ ख — बसन्त घर्ती ६६, नवलपरासी २ ख — कन्हैया कहार ६७, बर्दिया १ क — तिलकराम शर्मा ६८, बर्दिया २ ख — दिनेश थारु ६९, कपिलवस्तु ३ ख — जावेद आलम खान ७०, दाङ १ क — इन्द्रजीत थारु ७१, दाङ ३ क— जगप्रसाद शर्मा ७२, बाँके १ क — कृष्णा केसी ७३, बाँके २ क — कामता खटिक ७४, बाँके ३ क — इन्द्रप्रसाद खरेल ७५, रुपन्देही १ ख — दयाराम न्यौपाने ७६, रुपन्देही ३ क — विश्वास बराल ७७, रुपन्देही ४ क — सहबुद्धिन देवान ७८, डोल्पा ख — बीरबहादुर शाही ७९, जुम्ला क — नरेश भण्डारी ८०, कालिकोट ख — महेन्द्र बहादुर शाही ८१, हुम्ला ख — विजय भण्डारी ८२, जाजरकोट क — गणेश सिंह ८३, रुकुम पश्चिम क — गोपाल शर्मा ८४, रुकुम पश्चिम ख — रातो कामी ८५, सुर्खेत १ क — ठम्मरबहादुर बिष्ट ८६, सुर्खेत २ ख — बिन्दमान बिष्ट ८७, दैलेख १ क — धर्मराज रेग्मी ८८, बझाङ ख — देवकी मल्ल ८९, डोटी ख — त्रिलोचन भट्ट ९०, बैतडी क — प्रेमप्रकाश भट्ट ९१, दार्चुला ख — मानबहादुर धामी ९२, अछाम १ ख — झपड बोहरा ९३, अछाम २ क — अक्कल रावल

काठमाडौं : नेकपा (माओवादी केन्द्र)ले आगामी १० र २१ मङ्सिरमा हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाका लागि प्रत्यक्ष तर्फ १५२ उम्मेदवार टुंगो लगाएका छन् । १० गते हुने निर्वाचनको लागि केही दिन अगाडी मनोनयन दर्ता भैसकेको छ । भने, २१ गतेका लागि हुने निर्वाचनका लागि बिहीबार मनोनयन दर्ता हुँदैछ । माओवादीले एमालेसँग वाम गठबन्दन गरेर देश भर निर्वाचन लड्ने छ ।

प्रतिनिधिसभा तर्फका उम्मेदवार
१, भोजपुर – सुधन किराँती
२, सोलुखुम्बु – हेमकुमार राई
३, उदयपुर २ – सुरेशकुमार राई
४, सुनसरी २ – डम्बर सुवेदी
५, झापा १ – सुरेन्द्र कुमार कार्की
६, मोरङ ४ – अमनलाल मोदी
७, मोरङ ५ – शिवकुमार मण्डल
८, सप्तरी १ – अशोक कुमार मण्डल
९, सप्तरी २ – उमेश कुमार यादव
१०, सिरहा २ – सुरेशचन्द्र दास
११, सिरहा ४ – अजयशंकर नायक
१२, धनुषा १ – मातृका प्रसाद यादव
१३, धनुषा २ – रामचन्द्र झा
१४, धनुषा ३ – रामसिंह यादव
१५, महोत्तरी १ – गीरिराजमणि पोखरेल
१६, महोत्तरी ४ – रजी हैदर
१७, सर्लाही २ – दिनेश राय यादव
१८, सर्लाही ३ – रामेश्वर राय यादव
१९, सर्लाही ४ – शिबपुजन यादव
२०, रौतहट १ – सत्यनारायण भगत
२१, रौतहट ३ – प्रभु साह
२२, बारा २ – शिवचन्द्र कुशवाहा
२३, पर्सा ४ – उर्मिला अर्याल
२४, रामेछाप – श्यामकुमार श्रेष्ठ
२५, सिन्धुली २ – हरिबोल गजुरेल
२६, सिन्धुपाल्चोक १ – अग्निप्रसाद सापकोटा
२७, काभ्रे १ – गंगाबहादुर तामाङ
२८, भक्तपुर १ – मिलन सुवाल
२९, नुवाकोट – हितबहादुर तामाङ
३०, ललितपुर ३ – पम्फा भुसाल
३१, चितवन ३ – पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड
३२, काठमाडौं १ – अनिल शर्मा
३३, काठमाडौं ६ – झक्कुप्रसाद सुवेदी
३४, काठमाडौं ८ – उमेश स्थापित
३५, काठमाडौं १० – हितमान शाक्य
३६, लमजुङ – देवप्रसाद गुरुङ
३७, गोरखा १ – हरिराज अधिकारी
३८, गोरखा २ – नारायणकाजी श्रेष्ठ
३९, बाग्लुङ २ – देवेन्द्र पौडेल
४०, नवलपुर १ – भविश्वर पराजुली
४१, अर्घाखाँची – टोपबहादुर रायमाझी
४२, रोल्पा — वर्षमान पुन अनन्त
४३, रुकुम पूर्व — कमला रोका
४४, नवलपरासी २ — घनश्याम यादव
४५, बर्दिया २ — सन्तकुमार थारु
४६, कपिलवस्तु १ — चक्रपाणि खनाल
४७, दाङ २ — कृष्णबहादुर महरा
४८, बाँके १ — महेश्वर गहतराज
४९, रुपन्देही ५ — डिलाराम आचार्य
५०, जुम्ला — गजेन्द्र महत
५१, कालिकोट — दुर्गाबहादुर रावल
५२, हुम्ला — छिमी लामा
५३, सल्यान — टेकबहादुर बस्नेत
५४, जाजरकोट — शक्तिबहादुर बस्नेत
५५, रुकुम पश्चिम — जनार्दन शर्मा प्रभाकर
५६, डडेलधुरा — खगराज भट्ट
५७, कञ्चनपुर १ — बिना मगर
५८, कैलाली ३ — गौरीशंकर चौधरी
५९, कैलाली ४ — लेखराज भट्ट

प्रदेश सभा तर्फका उम्मेदवार
१, ताप्लेजुङ ख — टंक आङबुहाङ
२, पाँचथर ख — इन्द्र आङवो
३, संखुवासभा क — पूर्णप्रसाद राई
४, ओखलढुंगा ख — मोहन खड्का
५, खोटाङ ख — रामकुमार राई
६, इलाम २ ख — धीरेन्द्र शर्मा
७, उदयपुर १ ख — रामबहादुर थापा
८, उदयपुर २ क — भेषकुमारी राउत
९, सुनसरी ४ ख — मोहम्मद जाकिर हुसैन
१०, झापा ३ क — पूर्णसिंह राजवंशी
११, झापा ४ क — झलकसिंह दर्लामी
१२, मोरङ १ क — कुलप्रसाद साम्वा
१३, मोरङ २ क — गणेशकुमार उप्रेती
१४, मोरङ ३ क — गीता तिमिल्सिना
१५, मोरङ ५ क — देवेन्द्र कुमार गुप्ता
१६, मोरङ ६ क — जीवन आचार्य
१७, सप्तरी १ ख — मोहमद सकिल मिया
१८, सप्तरी २ क — सरोज कुमार मण्डल
१९, सप्तरी २ ख — महेन्द्र प्रसाद यादव
२०, सप्तरी ४ क — शशीप्रसाद यादव
२१, सिरहा २ क — जीवछ यादव
२२, सिरहा ३ क — रामकुमार यादव
२३, सिरहा ४ क — दीलिप साह
२४, धनुषा १ ख — रामचन्द्र मण्डल
२५, महोत्तरी १ क — भरतप्रसाद साह
२६, बारा ३ क — ज्वालाकुमारी साह
२७० दोलखा क — बिशाल खड्का
२८, रसुवा ख — इन्द्रप्रसाद गोतामे
२९, सिन्धुली १ क — लेखनाथ दाहाल
३०, सिन्धुली २ ख — बुद्धिमान माझी
३१, सिन्धुपाल्चोक २ क — युवराज दुलाल
३२, सिन्धुपाल्चोक २ ख — दावा लामा
३३, काभ्रे १ क — रत्नप्रसाद ढकाल
३४, भक्तपुर १ क — देवीप्रसाद ढकाल
३५, मकवानपुर १ क — प्रेमबहादुर पुलामी
३६, मकवानपुर २ क — कुमारी मोक्तान
३७, नुवाकोट १ क— राधिका तामाङ
३८, नुवाकोट २ ख — हिरानाथ खतिवडा
३९, धादिङ १ ख— शालिकराम जमरकट्टेल
४०, धादिङ २ ख — जगत सिम्खडा
४१, ललितपुर १ क — लालकुमारी पुन
४२, ललितपुर ३ क — राजकाजी महर्जन
४३, काठमाडौं ३ क — रुद्र बराइली
४४, काठमाडौं १० क— दीलिप महर्जन
४५, म्याग्दी क — विनोद केसी
४६, पर्वत क — नेत्रनाथ अधिकारी
४७, गोरखा १ क — लेखबहादुर थापा
४८, गोरखा २ क — कमला नहर्की
४९, गोरखा २ ख — अमर बहादुर गुरुङ
५०, तनहूँ १ ख — हरिबहादुर चुमान
५१, तनहूँ २ क — आशा कोइराला
५२, स्याङ्जा १ क — दीपक चर्तिमगर
५३, बाग्लुङ १ क — चन्द्रबहादुर बुढा
५४, नवलपुर १ क — सूर्य न्यौपाने
५५, कास्की १ क — दीपक कोइराला
५६, कास्की २ ख — राजकाजी गुरुङ
५७, कास्की ३ क — रामजी प्रसाद बराल
५८,प्युठान ख — कृष्णध्वज खड्का
५९, रोल्पा क — कुलप्रसाद केसी
६०, रोल्पा ख — दीपेन्द्र कुमार पुन
६१, रुकुम पूर्व क — तेजबहादुर ओली
६२, रुकुम पूर्व ख — पूर्ण बहादुर घर्ति
६३, गुल्मी १ क — सुदर्शन बराल
६४, गुल्मी २ ख — दिनेश पन्थी
६५, पाल्पा २ ख — बसन्त घर्ती
६६, नवलपरासी २ ख — कन्हैया कहार
६७, बर्दिया १ क — तिलकराम शर्मा
६८, बर्दिया २ ख — दिनेश थारु
६९, कपिलवस्तु ३ ख — जावेद आलम खान
७०, दाङ १ क — इन्द्रजीत थारु
७१, दाङ ३ क— जगप्रसाद शर्मा
७२, बाँके १ क — कृष्णा केसी
७३, बाँके २ क — कामता खटिक
७४, बाँके ३ क — इन्द्रप्रसाद खरेल
७५, रुपन्देही १ ख — दयाराम न्यौपाने
७६, रुपन्देही ३ क — विश्वास बराल
७७, रुपन्देही ४ क — सहबुद्धिन देवान
७८, डोल्पा ख — बीरबहादुर शाही
७९, जुम्ला क — नरेश भण्डारी
८०, कालिकोट ख — महेन्द्र बहादुर शाही
८१, हुम्ला ख — विजय भण्डारी
८२, जाजरकोट क — गणेश सिंह
८३, रुकुम पश्चिम क — गोपाल शर्मा
८४, रुकुम पश्चिम ख — रातो कामी
८५, सुर्खेत १ क — ठम्मरबहादुर बिष्ट
८६, सुर्खेत २ ख — बिन्दमान बिष्ट
८७, दैलेख १ क — धर्मराज रेग्मी
८८, बझाङ ख — देवकी मल्ल
८९, डोटी ख — त्रिलोचन भट्ट
९०, बैतडी क — प्रेमप्रकाश भट्ट
९१, दार्चुला ख — मानबहादुर धामी
९२, अछाम १ ख — झपड बोहरा
९३, अछाम २ क — अक्कल रावल

प्रतिक्रिया दिनुहोस्