काठमाडौं महानगरको ‘अल्टिमेटम’ पछि फनपार्कले बुझायो १७ लाख ३७ हजार कर


१६ भाद्र २०७९, बिहीबार
kathmandu fun park

काठमाडौं । भृकुटीमण्डपस्थित फनपार्कले काठमाडौं महानगरलाई मनोरञ्जन कर बुझाएको छ । काठमाडौं महानगरको २४ घण्टे अल्टिमेटमपछि फनपार्कले कर बुझाएको हो ।

फनपार्क सञ्चालक र काठमाडौं महानगरपालिकाबीच बिहीबार छलफल पछि कर तिर्न तयार भएको हो । फनपार्कका अधिकारीले कर बुझाएको महानगरपालिकाअन्तर्गत राजस्व विभागका प्रमुख डा. शिवराज अधिकारीले जानकारी दिए । उनले मनोरञ्जन करबापत १७ लाख ३७ हजार रुपैयाँ बुझाएको बताएका छन् ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

बुधबार महानगरपालिकाले बाँकी रहेको कर २४ घण्टाभित्र तिर्न पत्र काटेको थियो । उक्त पत्र बुझाउन महानगरले बुधबार नै कर्मचारी पठाएको थियो । तर, उक्त पत्र फनपार्कले लिन मानेन । पत्र बुझ्न नमानेपछि महानगरपालिकाले बिहीबार दिउँसो पत्र टाँस्ने र त्यसपछि पनि अटेरी गरे शिलबन्दी गर्ने चेतावनी दिएको थियो ।

city
ncll 2
jagdamba.cement
nepal liquors

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७