बंगलादेशसँगको पहिलो टी–२० क्रिकेटमा इङ्ल्याण्ड पराजित


२६ फाल्गुन २०७९, शुक्रबार
28 Shares
e06071b4bc IGpc8VHJOj

काठमाडौँ । टी–२० विश्व कप विजेता इङ्ल्याण्ड बंगलादेशसँगको पहिलो टी–२० क्रिकेटमा ६ विकेटले पराजित भएको छ । योसँगै घरेलु टोली बंगलादेशले तीन खेलको टी–२० श्रृङ्खलामा १–० को अग्रता बनाएको छ ।

जितको लागि १५७ रनको लक्ष्य पछ्याएको बंगलादेशले १८ ओभरमा ४ विकेट गुमाउँदै भेट्टायो । बंगलादेशका नाज्मुल हसन सान्टोले सर्वाधिक ५१ रन बनाए । इङ्ल्याण्डका जोफ्रा आर्चर, आदिल राशिद, मार्क वुड र मोइन अलीले एक-एक विकेट लिए । टस हारेर पहिला ब्याटिङ गरेको इङ्ल्याण्डले निर्धारित २० ओभरमा ६ विकेट गुमाउँदै १५६ रन बनाएको थियो ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

उसका जस बटलरले सर्वाधिक ६७ रन जोडे । बंगलादेशका हसन मोहम्मदले दुई तथा नसुम अहमद, तस्किन अहमद, मुस्ताफिजुर रहमान र सकिब अल हसनले एक÷एक विकेट लिए । यी दुई देशबीचको दोस्रो टी–२० आइतवार र तेस्रो खेल मंगलबार हुनेछ ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७